مصاحبه پذیرفته شدگان امریه وزارت ارتباطات

مدارک لازم برای مصاحبه امریه وزارت ارتباطات اعلام شد

0 504

بسیاری از مشمولان متقاضی امریه سربازی در وزارت ارتباطات بوده اند. این دسته مشمولان در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام امریه به سامانه امریه وزارت ارتباطات در سال ۹۸ مراجعه و درخواست خود را ثبت کردند. مشمولانی که کد رهگیری را دریافت کردند، جهت اطلاع از نتیجه امریه و چگونگی اقدامات لازم به خبر زیر توجه نمایند.

زمان مصاحبه پذیرفته شدگان امریه وزارت ارتباطات

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشمولان متقاضی امریه، که جهت گذراندن خدمت سربازی خود در سامانه جذب امریه سربازی ثبت نام کرده اند، اکنون می توانند به سامانه امریه این وزاتخانه مراجعه کنند. پس از ورود با استفاده از کد پیگیری که در زمان ثبت نام دریافت کردند، می توانند نتیجه را مشاهده کنند. در صورت قبولی و دعوت به مصاحبه در تاریخ و محل درج شده حضور یابند.

لازم به ذکر است افرادی که به مصاحبه دعوت شده اند باید مدارک زیر را تهیه نمایند و به همراه مدارک لازم در محل تعییت شده حضور یابند.

مدارک لازم برای مصاحبه امریه وزارت ارتباطات

 • کارت ملی ( اصل و کپی پشت و رو ۳ فقره)
 • شناسنامه متقاضی (اصل و کپی تمام صفحات ۳ فقره)
 • شناسنامه همسر و فرزند (در صورت وجود) ۳ فقره
 • ۳ فقره مستندات ویژگی خاص ( شروط جذب ) مستندات : ایتام – فعالیت بسیج – حافظان قرآن – خانواده ایثارگران- گواهی یا مدک حاوی معدل ۱۷ به بالا- افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد
 • مدارک دانشگاهی ( حاوی معدل و نمره پایان نامه )
 • مدرک تحصیلی ( معرفی نامه دانشگاه – فارغ التحصیلی – سازمان نظام وظیفه یا اصل مدرک تحصیلی یا فراغت از تحصیل )
 • ۸ عدد عکس پرسنلی، گذرنامه (در صورت وجود)
 • گواهی اشتغال سوابق تجربی
 • گواهی اصل مقالات و غیره
 • ۳ فقره اصل پایان نامه و مدارک مربوط به دفاع از پایان نامه یا مدرکی که نشان دهد از رساله دفاع شده است و معرفی نامه از بنیاد نخبگان (در صورت وجود)

آدرس مصاحبه امریه وزارت ارتباطات

مشمولان پذیرفته شده امریه وزارت ارتباطات لازم است به منظور شرکت در مصاحبه در روز سه شنبه مورخ ۱۰ اردیبهشت ماه در ساعت ۸ صبح به نشانی: تهران، میدان آزادی، خیابان دانش، جنب آتش نشانی، دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات حضور یابند.

چناچه برای شرکت در مصاجبه امریه وزارت ارتباطات در سال ۹۸ پذیرفته نشدید می توانید از شرایط سایر وزارتخانه ها برای امریه سربازی مطلع شوید. جدول زیر برخی از این مراکز به همراه آخرین جزئیات را شامل می شود.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: