رسیدگی مجلس به لایحه خرید خدمت سربازی در سال ۹۸ به اتمام رسید

4 2,507

همانگونه که می دانید طرح جریمه ریالی مشمولان غایب نظام وظیفه تا پایان سال ۹۷ به اتمام می رسد. به آخرین خبر در خصوص خرید خدمت سربازی توچه نمایید.

حتما بخوانید: غیبت سربازی

مصوبه مجلس درخصوص خرید خدمت در سال ۹۸

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس در خصوص رسیدگی به لایحه بودجه ۹۸، تبصره ۱۱ این لایحه را پس از بحث و بررسی تصویب نمودند.

بر اساس مصوبه مجلس در بند الحاقی ۳ این تبصره، دولت ملزم است اقساط جریمه غیبت سربازی آن دسته از مشمولان غایب که نهایتا تا پایان سال ۱۳۹۷ اقدام به ثبت نام در طرح خرید خدمت می باشند را تا پایان سال ۱۳۹۸ دریافت نماید. همچنین بر اساس این مصوبه آن دسته از مشمولانی که تا پایان سال ۱۳۹۸ اقساط جریمه خدمت سربازی را تسویه نکند به عنوان مشمولان غایب محسوب می شوند. در این صورت موظف خواهند به به خدمت سربازی اعزام شوند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 4 تا
 1. Bnam :

  واقعا قانون خرید خدمت برداشته شده؟یعنی به پلیس +۱۰ مراجعه نکنیم؟
  آیا امکان داره سال ۹۹ دوباره قانونش گذاشته بشه؟

  1. باران مشاوره :

   این قانون دیگر اجرا نمی شود.

 2. 2 face :

  سلام،شخصی که اقامت آمریکا رو داره،مرداد سال نود،١٨ سالش تمام شده و الان ٢۶ سالشه آیا میتونه خدمتشو به یه نحوی بخره؟

  1. باران مشاوره :

   سلام
   خرید خدمت سربازی تابع شرایط خاصی بود و به ایشان تعلق نمی گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: