تمدید معافیت تحصیلی دانشگاه آزاد برای دفاع از پایان نامه

0 1,060

شرایط متأثر از شیوع کرونا باعث شد تا آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در مرحله دفاع از پایان نامه خود قرار دارند، نیازمند فرصت بیشتر شوند. آن ها باید قبل از پرداختن به خدمت سربازی از پایان نامه خود دفاع کنند.

واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر تمدید فرصت این دانشجویان، برای گروهی که امکان دفاع حضوری از پایان نامه خود را ندارند، تسهیلاتی در نظر گرفته است.

تمدید اشتغال به تحصیل برای دفاع از پایان نامه

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایسکانیوز، آن دسته از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی که مشمول خدمت نظام وظیفه هستند، می توانند به معاونت دانشجویی مراجعه و با تمدید اشتغال به تحصیل برای دفاع از پایان نامه خود تا 15 آبان ماه اقدام کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی گفت: با توجه به تحولات آموزشی حاصل از شیوع کرونا، از همان ابتدا سامانه های پایان نامه و پشتیبانی های ضروری برای برگزاری جلسات دفاع صورت گرفته است.

دفاع از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی مشمولان تا 15 آبان

علی نیازی افزود: با توجه به این که در روندهای پژوهشی وقفه ایجاد شده است و ممکن است مشکلات احتمالی پیش روی دانشجویان قرار بگیرد، مهلت دفاع از پایان نامه و رساله های تحصیلات تکمیلی را تا 15 آبان ماه سال جاری تمدید کرده ایم.

دانشجویان مشمول خدمت سربازی باید به معاونت دانشجویی مراجعه کنند. آن ها با تمدید اشتغال به تحصیل خود می توانند تا 15 آبان از پایان نامه خود دفاع کنند.

دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در سطوح بالا می توانند با گرفتن پروژه سربازی بین 2 الی 19 ماه کسری بگیرند. پروژه سربازی را باید قبل از اعزام به خدمت انجام دهید. باران مشاوره به شما توصبه می کند به مراکز پروژه دهنده سربازی مراجعه کنید.  

دفاع مجازی برای دانشجویان بیمار

نیازی بیان کرد: در حال حاضر برای برگزاری دفاع پایان نامه های تحصیلات تکمیلی مشکلی وجود ندارد و دانشجویان می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و با حداقل مهمان و مستمعان، از پایان نامه خود دفاع کنند.

دانشگاه برای دانشجویانی که به دلیل بیماری های زمینه ای یا مشکلات قرنطینه ای قادر نیستند دفاع حضوری انجام دهند، امکانات و زیرساخت های دفاع مجازی را فراهم می کند.

دفاع مجازی در واحد تهران مرکزی برای دانشجویان مهمان

وی خاطرنشان کرد: واحد تهران مرکز طبق آخرین بخش نامه صادره از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، امکان برگزاری جلسات دفاع مجازی دانشجویان غیربومی واحدهای دانشگاهی استان های دیگر را دارد. دانشجویان ساکن تهران که در واحدهای دانشگاهی استان های دیگر تحصیل می کنند، می توانند جلسه دفاع مجازی خود را در واحد تهران مرکزی برگزار کنند.

این دانشجویان می توانند از قبل با واحد دانشگاهی محل تحصیل و واحد تهران مرکزی هماهنگی های لازم را انجام دهند و برای دفاع مجازی خارج از مبدأ اقدام کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: