معافیت 29 مددجو استان مرکزی از سربازی

0 836

این روزها شاهد اخبار مربوط به تسهیلات سازمان نظام وظیفه برای مددجویان مشمول سربازی هستیم. با همکاری سازمان وظیفه عمومی ناجا و کمیته امداد برای مددجویان تسهیلاتی از جمله معافیت سربازی در نظر گرفته شده است. در همین راستا 29 مددجو در استان مرکزی از خدمت معاف شدند.

۲۹ نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان مرکزی از سربازی معاف شدند

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایرنا، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: بر اساس بخش نامه ها و مصوبات در سال گذشته 11 نفر از فرزندان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد از خدمت معاف شدند. در نیمه اول سال جاری تعداد مددجویان معاف شده در استان مرکزی به 29 نفر افزایش پیدا کرد.

طرح معافیت از خدمت مددجویان فاقد پدر و یا تک پسری که سه خواهر دارد از سال 87 آغاز شد. هدف از اجرای طرح مذکور کمک به وضعیت اقتصادی خانوار مددجو است.

آقای محمدرضا شایسته جو در ادامه اظهار کرد: این معافیت شامل مددجویانی که از طریق تبصره ۱۴ و به صورت موقت تحت حمایت قرار گرفته اند، نمی شود.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: