هیچ کس حق بدرفتاری با سربازان را ندارد

0 1,053

حفظ حرمت و کرامت انسانی جوانانی که در بهترین سالهای عمر خود عازم خدمت سربازی می شوند و به دفاع از امنیت کشور می پردازند همواره از دغدغه های بزرگ مسئولین ارشد کشور بوده است.

در موضوع بد رفتاری با سربازان با احدی شوخی نداریم

سردارکمالی رییس اداره سرمایع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: روشن کردن چگونگی رفتار با سربازان جزء مهمترین اولویت های ستاد کل است. همه مسئولین امر موطف هستند با سربازان رفتار صحیح و محترمانه داشته باشند و هر کس با سربازان بدرفتاری کند مسوول است و مطابق قانون تنبیه می شود. ستاد کل هیچ گونه شوخی و چشم پوشی در این باره نداشته و با متخلفان برخورد قانونی می نماید.

چگونگی گزارش بدرفتاری صورت گرفته با سربازان

سردار کمالی درخصوص چگونگی گزارش تخلفات و بدرفتاری ها با سربازان افزود: سربازان می توانند تخلفانت صورت گرفته را از از طریق کانال به شخص بنده اطلاع دهند و اطمینان داشته باشند که این گزارشات پیگیری شده و با عاملان هرگونه بدرفتاری برخورد خواهد شد.

سردار کمالی در ادامه بیان کرد: ستاد کل برای آینده سربازان پس از پایان خدمت سربازی برنامه هایی دارد. یعنی این ستاد با امضای تفاهم نامه هایی با بانک های مختلف و وزارت کار قصد دارد در خصوص اشتغال سربازان پس از اتمام خدمت اقدامات لازم را انجام دهد.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: