۸ منطقه جهت صدور کسر خدمت فرزندان ایثارگران نیروی زمینی ارتش مشخص شد

312 17,571

کسری خدمت ایثارگری یکی از کسری های خدمت نظام وظیفه می باشد. چنانچه فرد مشمولان شرایط اخذ کسری های مختلف را داشته باشد می تواند همه این کسری ها تجمیع کند.

می توان با تجمیع کسری های ایثارگری، کسری خدمت را به معافیت دائم تبدیل کرد

سردار کمالی رییس اداره سرمایه انسانی و سرباز ستاد کل نیروهای مسلح:

در جلسه ای که با نمایندگان نیروهای مسلح بر گزار شد بررسی های لازم در این زمینه صورت گرفت و مشخص شد سازمانها فعالیت خود را در خصوص قانون جدید کسر خدمت ایثارگری آغاز کردند. البته مشکلات کوچکی در ثبت کسری ها وجود دارد که سازمان نظام وظیفه در حال رفع آن است. در حال حاضر ابلاغیه ای به ناجا ارسال شده و بر اساس آن ۸ منطقه به منظور ثبت کسر خدمت فرزندان ایثارگران مشخص گردید است. این مناطق عبارتند از:

  • لویزان، کرمان، اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، رومیه و اهواز

همین حالا با برترین مشاورین کشور تماس بگیرید.

سربازان استانه ای همجوار می توانند به منظور ثبت کسری خدمت خود از ۳ روز آینده به این مراکز مراجعه نمایند. همچنین جهت سرعت بخشیدن به این کار، عکس از فرم کسر خدمت نیز حذف گردیده است.

ایشان همچنین در خصوص ایثارگرانی که کارت پایان خدمتشان را تعویض نکرده اند گفت:

توافق شده است با استناد به کارت های پایان خدمت قدیمی نیز نسبت به صدور کسر خدمت فرزندان ایشان اقدام شود. همچنین کسانی که کارت پایان خدمت خود را ندارند، یگان محل خدمتشان در جبهه ایشان را تایید نماید. همچنین در خصوص کارکنان ژاندامری سابق که پرونده ندارند توافق به عمل آمده تا ناجا ظرف مدت یک هفته وضعیت ایشان را بررسی و راهکار مناسب ارئه دهد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 312 تا
  1. محمدرضا :

    اون شیش ماه که گفتم منطقه صفر مرزی میمک ایلام بوده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: