دانشگاه آزاد به طرح مهارت‌آموزی سربازان خواهد پیوست

0 544

طرح هدفمند تر کردن خدمت سربازی مورد استقبال بسیاری از نهاد ها و وزارتخانه ها قرار گرفته است. در همین راستا با دانشگاه آزاد نیز برای مهارت آموزی سربازان جلساتی برگذار شده است. در ادامه به صحبت های مسئولین سازمان نظام وظیفه در این خصوص می پردازیم.

دانشگاه آزاد به طرح مهارت‌آموزی سربازان خواهد پیوست

به گزارش باران مشاوره، به نقل از خبرگزاری بازتاب، مشاور فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان گفت به زودی دانشگاه آزاد اسلامی نیز به فرایند مهارت آموزی کارکنان وظیفه اضافه خواهد شد.

استقبال وزارت خانه ها از طرح مهارت آموزی

سردار کمالی در مورد قرارگاه مهارت آموزی سربازان گفت: تاکنون سازمان ها و وزارتخانه های زیادی مانند وزارت صنعت و معدن و تجارت، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، وزارت علوم، وزرات دفاع، وزرات جهاد کشاورزی، وزارت رفاه، وزرات نیرو، وزرات نفت، وزارت کشور و سازمان هایی مانند شهرداری تهران، سازمان فنی و حرفه ای، کمیته امداد امام خمینی(ره)، جمعیت هلال احمر و … نیز به همکاری در این طرح مهارت آموزی کارکنان اضافه شده اند .

جدیت سازمان نظام وظیفه برای به ثمر رساندن طرح مهارت آموزی سربازان

این قرارگاه از زمان تاسیس تلاش زیادی در همراه کردن دستگاه ها و نهادهای مختلف برای مشارکت در ارائه آموزش و مهارت آموزی به سربازان کرده است.

وی افزود: در جلسه ای که با حضور نماینده دانشگاه آزاد اسلامی و فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان برگزار شد، تصمیم گرفته شد تا تفاهم نامه ای که بزودی بین طرفین امضا می شود دانشگاه ازاد اسلامی نیز وارد این فرآیند شود.

مشاور فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان در ادامه صحبت های گفت: دانشگاه آزاد اسلامی این ظرفیت را دارد تا در حوزه آموزش به سربازان و توانمند سازی آنان به سازمان نظام وظیفه و سربازان خدمات رسانی نماید.

 چنانچه قصد رفتن به سربازی دارید می توانید با مشاوره سربازی از آخرین تهسیلات سازمان نظام وظیفه آگاه شوید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: