نحوه قسط بندی خرید خدمت سربازی در سال 98

برای قسط بندی خرید خدمت سربازی در سال 98، باید در سال 97 اقدام کنید

0 6,462

همانگونه که می دانید در مجلس تصویب گردیده است که طرح خرید خدمت در سال 98 اجرا نشود. با توجه به اینکه امسال آخرین سال اجرای طرح خرید خدمت سربازی می باشد، لذا بسیاری از مشمولان واجد شرایط دچار نگرانی شده اند. سردار کمالی در خصوص نحوه پرداخت جریمه ریالی خدمت سربازی توضیحاتی را ارائه داد.

توصیه سردارکمالی درباره خرید خدمت سربازی

به گزارش ایسنا سردار موسی کمالی رئیس اداره کل سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، در خصوص خرید خدمت گقت: طرح جریمه ریالی غیبت سربازی با پیگیری های ستاد کل نیروهای مسلح و مصوبه مجلس شورای اسلامی در سال 98 دیگر اجرا نمی شود. تمامی مشمولانی که تا پایان سال 97 دارای حداقل هشت سال غیبت سربازی باشند، فقط تا پایان امسال می توانند اقدام به خرید خدمت سربازی نمایند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

نحوه اقدام برای خرید خدمت

سردار کمالی گفت: مشمولان دارای شرایط و متقاضی پرداخت جریمه ریالی غیبت سربازی باید به دفاتر پلیس+10 مراجعه نموده و درخواست خرید خدمت سربازی خود را ثبت نمایند. با توجه به نزدیک شدن پایان سال، توصیه می کنیم افراد متقاضی سریع تر به پلیس+10 مراجعه نمایند. در صورتی که تکلیف جریمه ریالی غیبت خود را تا پایان سال مشخص نکنند در سال 98 دیگر نمی توانند در این زمینه اقدام کنند.

نحوه قسط بندی خرید خدمت سربازی در سال 98

سردار کمالی در خصوص نحوه پرداخت جریمه ریالی غیبت سربازی گفت: میزان مبلغ جریمه با توجه به سنوات غیبت، مدرک تحصیلی، وضعیت تاهل و… مشخص می شود. افراد متقاضی برای پرداخت جریمه به صورت اقساط، باید یک قسط را در سال 97 پرداخت کنند و الباقی اقساط را در سال 98 تسویه نمایند.

سردار کمالی در پایان بیان کرد: با توجه به اینکه طرح خرید خدمت سربازی در سال 98 اجرا نمی شود، پس مشمولان دارای شرایط باید هرچه سریع تر وضعیت سربازی خود را مشخص نمایند.

آخرین خبرهای خدمت سربازی در مورد امریه، معافیت های سربازی و … را در صفحه اخبار سربازی دنبال کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: