نقش سربازان در امنیت کشور

0 684

هر ساله به پاس قدردانی از زحمات سربازان و همچنین تجلیل از سربازان نمونه جشنواره جوان سرباز برگزار می شود. امسال نیز این جشنواره مدتی است در تمام نهادهای نظامی در حال برگزاری می باشد.

نقش سربازان در امنیت کشور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار محسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) جوان سرباز گفت: این جشنواره فرصتی است تا بتوانیم از زحمات سربازان عزیز قدردانی کنیم. قدر این ایام را بدانید و به خوبی از فرصت ها استفاده کنید تا بتوانید با خاطری خوش دوره سربازی خود را پشت سر بگذارید.

سردار محسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه در خصوص مهارت آموزی سربازان گفت: برای نیروی انتظامی این موضوع بسیار مهم است که یک جوان پس از گذراندن دوران سربازی به واسطه فراگیری مهارت بتواند وارد اجتماع شود.

فراگیری فنون در سربازی

سردار محسن فتحی زاده در ادامه گفت: سربازان این کشور سهم بزرگی را در اجرای ماموریت های متعدد و متنوع نیروی انتظامی و همچنین تامین نظم و امنیت دارند. امنیت امروز کشور و ایستادگی در برابر دشمنان به دلیل فداکاری سربازان می باشد. سربازان در کنار کارکنان نیروی انتظامی در پاسداری و حراست از کشور همواره در تلاش هستند.

سردار محسن فتحی زاده در خصوص استفاده بهینه از خدمت سربازی اینگونه بیان کرد: همواره در تلاش هستیم دوران خدمت سربازی، دورانی خوشایند و اثربخش باشد. از طرفی شما سربازان عزیز نیز بتوانید در این دوران از فنون لازم بهره مند شوید.

همچنین بخوانید: معافیت پزشکی حین خدمت

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: