فراخوان نهم امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

4 1,044

جوانان نخبه و مستعد در همه جا دوست دارند که پس از فراغت از تحصیل در ضمینه شغلی که در آن مهارت کسب کرده اند به کار گرفته شوند. یکی از راه هایی که سازمان نظام وظیفه برای این فارغ التحصیلان مستعد در نظر گرفته است گذرندان دوره مقدس سربازی در قالب امریه است.

نهمین فراخوان جذب سرباز امریه برای وزارت ارتباطات

به گزارش باران مشاوره به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، این وزارتخانه در راستای استفاده از توان حداکثری جوانان فارغ التحصیل مستعد و توانمند، اقدام به جذب سرباز از طریق امریه کرده است. این نهمین مرحله فراخوان جهت جذب امریه است که از سوی این وزارتخانه آغاز شده است.

در این گزارش آمده است که نهمین مرحله امریه وزارت ارتباطات در سطح استان تهران و مراکز استان ها به صورت جذب نیروی بومی می باشد.

نحوه ثبت نام برای نهمین مرحله جذب سرباز امریه برای وزارت ارتباطات

متقاضیان و مشمولانی که علاقه مند به خدمت سربازی به صورت امریه برای این وزارتخانه هستند می توانند از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ تا ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ با مراجعه به سایت امریه نسبت به ثبت نام در این امریه شرکت اقدام کنند.

همچنین به منظور حفظ عدالت در روند جذب این امریه تمامی مراحل ارزیابی و پیگیری از طریق همین سامانه انجام می شود.

نهمین مرحله امریه وزارت ارتباطات شامل چه مشمولانی می شود

این امریه برای مختص مشمولانی است که فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری باشند. امکان جذب فقط برای رشته های تحصیلی زیر می باشد:

 • مهندسی برق و بیوانفورماتیک
 • فناوری اطلاعات
 • حقوق
 • کامپیوتر
 • اقتصاد
 • علوم اجتماعی
 • مخابرات
 • امنیت فضای سایبری

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 4 تا
 1. محمد :

  با سلام و خسته نباشید بنده لیسانس رشته عمران را دارم و دارای ۶ ماه کسری خدمت هستم همچنین صلاحیت لازم برای امریه اتش نشانی را دارم.
  دو سوال ذهن بنده را مشعول کرده :
  اول اینکه به نظره شما با ۶ ماه کسری بهتر است جذبی پادگان بشوم یا که امریه اتش نشانی بشوم؟
  دوم اینکه احتمال استخدام بعد از سپری کردن امریه داخل اتش نشانی وجود دارم یا خیر؟

  1. باران مشاوره :

   محمد جان سعی به نظرم سعی کنید از یک پادگان پذیرش بگیرید که از توانایی شما نیز استفاده کنند برایتان بهتر است زیرا کسری هم از بین نمی رود.
   همچنین بعضی از سازمان های امریه گیر فرم تعهد عدم استفاده از کسری را از شمت نمی گیرند.
   استخدام پس از امریه صددرصد نیست و سازمان های امریه گیر هیچ تضمینی مبنی بر استخدام شما ندارند.

 2. حمیدرضا :

  سلام
  برای امریه شهر خودمون باید چه اقدامی انجام بدیم

  1. باران مشاوره :

   حمیدرضای عزیز باید به مراکز امریه گیر شهر خودتان رفته و از شرایط پذیرش آنها مطلع شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: