مشمولان غایب نگران عدم ارسال پیامک واریز قسط اول نباشند

0 720

با توجه به اینکه با پایان سال 97 اقدام برای خرید سربازی میسر نمی باشد، بسیاری از افراد دارای نگرانی هایی هستند. مشمولانی زیادی اقدام به ثبت نام برای خرید سربازی کرده اند اما به خاطر عدم دریافت پیامک مبنی بر نحوه پرداخت مبلغ جریمه ابراز نگرانی کرده اند. سردار کمالی در این رابطه توضیحاتی ارائه کردند.

مشمولان غایب سربازی نگران عدم ارسال پیامک واریز قسط اول نباشند

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مشمولانی که برای ثبت نام و پرداخت جریمه غیبتشان به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده اند و اقدام به ثبت نام نموده اند نگران نباشند. به دلیل رسیدن ایام آخر سال، مراجعه جهت خرید خدمت سربازی زیاد است. به همین دلیل امکان دارد که برای برخی از افراد پیامک پرداخت قسط اول ارسال نشود و این به معنای ابطال ثبت نام این افراد نمی باشد. در صورتی که افراد اقدام به ثبت نام نمایند و ثبت نام ایشان در دفاتر پلیس+10 قطعی شود به منظور اقدام لازم برای خرید کفایت می کند.

آیا ثبت نام خرید در سال 98 امکان پذیر است؟

سردار کمالی گفت: در سال 1398 ثبت نام انجام نمی شود. پس افرادی که شرایط خرید را دارند قبل از پایان سال اقدام نمایند. لازم به ذکر است پس از انجام ثبت نام، مشمولان دیگر نباید نگرانی از پرداخت قسط اول و عدم دریافت پیامک داشته باشند. این افراد اگر پیامک پرداخت قسط اول را دریافت کنند باید تا قبل از پایان سال اقدام نمایند ولی اگر پیامک برای این افراد ارسال نشود می توانند در سال 98 اقدام به پرداخت قسط اول کنند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: