پذیرش سرباز امریه پژوهش‌ یار برای هشتمین بار اعلام شد

0 738

امریه فرصتی است تا مشمولان خدمت سربازی بتوانند علم خود را با عمل محک بزنند. برای دانش آموختگان دانشگاهی امریه فرصتی برای کسب تجربه های عملی است.

تجربه نشان داده سربازانی که از امریه استفاده می کنند پس از خدمت شانس بیشتری برای اشتغال خواهند داشت و در محیط کار نیز از تجربه بالاتری برخوردار خواهند بود.

در این بین بعضی رشته ها علاوه بر کار عملی زمینه های بسیاری برای پژوهش دارند. از آنجا که انجام امور پژوهشی نیازمند صرف زمان و هزینه است بسیاری از فارغ التحصیلان پس از اتمام دانشگاه و مشغول شدن به کار فرصت انجام کارهای پژوهشی را نخواهند داشت.

امریه پژوهش یار فرصتی طلایی برای دانشگاهیانی است که علاقه دارند پس از فراغت از تحصیل همچنان ارتباط خود با مراکز علمی معتبر را حفظ نمایند.

سرباز امریه پژوهش یار

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، هشتمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش یار اعلام شد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نیرو‌های متخصص را با مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور به کار گیری می کند. امریه این نیروها به منظور بهره مندی از خدماتشان در امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه‌ها به تشخیص معاونت پژوهش و فناوری صورت می گیرد.

هشتمین فراخوان وزارت علوم برای پژوهش یار

پایگاه اینترنتی جذب نیروی امریه وزارت علوم تحقیقات و فناوری به نشانی www.amriye.msrt.ir فراخوانی را برای هشتمین بار منتشر کرده است. تاریخ آغاز ثبت نام جذب سرباز امریه پژوهش یار در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی این فراخوان اعلام شده است.

هدف از این فراخوان ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت برای تمامی مشمولان وظیفه و دانش‌ آموختگانی است که تمایل به گذراندن دوره سربازی خود در قالب نیروی امریه پژوهش یار را دارند. آن ها می توانند با داشتن برگه اعزام با تاریخ یکم اسفند ۱۳۹۹ برای اطلاع از اعلام نیاز استان‌ها، شرایط جذب و مدارک مورد نیاز به سایت امریه وزارت علوم مراجعه و ثبت نام کنند.

مهلت مراجعه و ثبت نام از از تاریخ یکم آذر ۱۳۹۹ تا ۱۸ آذر ۱۳۹۹ می باشد.

تاریخ اعلام نتایج اولیه ثبت نام این امریه پژوهش یار

نتایج اولیه این ثبت نام برای تأیید یا رد درخواست ۲۶ آذر ۱۳۹۹ اعلام می شود. دانشگاه‌ها برای این دوره از دهم آذر ۱۳۹۹ اعلام نیاز کرده اند که تا تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.

متقاضیان باید در تاریخ مقرر در سایت امریه وزارت علوم تحقیقات و فناوری ثبت نام، مدارک اعلام شده را بارگذاری و فرم‌های پیوستی را تکمیل کنند.

این دانش‌آموختگان باید صلاحیت عمومی جذب در دستگاه‌های دولتی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را داشته باشند و امتیاز لازم در مصاحبه تشخیص توانایی کار در آزمایشگاه و امور پژوهشی را کسب کنند. نتایج درخواست متقاضیان پس از بررسی این موارد از طریق پیشخوان (پنل) ثبت نام متقاضی اعلام می شود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: