خبر خوش: پایان دوره احتیاط پزشکان و پیراپزشکان

0 488

همانطور که می دانید دوره خدمت سربازی در کشور ما ۳۰ سال است و سربازان موظفند برای دریافت کارت دائمی پایان خدمت دوره های زیر را بگذرانند. به دلیل شیوع بیماری کرونا ترخیص سربازان مقطع پزشکی و پیراپزشکی به تعویق افتاده بود و این سربازان باید دوره سه ماه احتیاط را می گذراندند.

  1. مدت خدمت دوره ضرورت ۲۴ ماه
  2. دوره احتیاط اول ۸ سال
  3. دوره ذخیره اول ۱۰ سال
  4. دوره ذخیره دوم ۱۰ سال

دوره سربازان پزشک و پیراپزشک لغو شد

به گزارش باران مشاوره به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ستاد کل نیروهای مسلح طی اطلاعیه ای اعلام کرد: نیاز فوری مراکز پزشکی و درمانی نیروهای مسلح به کارکنان وظیفه پزشکی و پیرا پزشکی بر طرف شده و کاهش چشمگیر بیماری کرونا باعث شده است که دیگر نیازی به حضور این عزیزان در کنار کادر درمان نداشته باشیم.

پرداخت حقوق ماهیانه ۲/۵ تا ۴/۵ میلیون به سربازان پزشکی و پیراپزشکی

ستاد کل نیروهای مسلح ضمن قدردانی از تمامی سربازان عزیزی که در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا دوشادوش کادر درمانی کشور تلاش و مجاهدت کردند اعلام داشت: کلیه کارکنان وظیفه پزشکی و پیراپزشکی که بعنوان دوره احتیاط در حال خدمت بوده اند را در تاریخ ۹۹/۲۰/۰۲ ترخیص کرده است.

حقوق ماهیانه این سربازان بین ۲/۵ تا ۴/۵ میلیون تومان تعیین شده است که به تناسب درجه و به صورت کامل به ایشان پرداخت خواهد شد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: