پذیرش امریه دادگستری گلستان

0 1,598

بسیاری از مشمولان پیگیر پذیرش امریه سربازی می باشند. همانگونه که قبلا گفتیم بیشتر نهادها به منظور پذیرش نیروی امریه اقدام به فراخوان می نمایند. دادگستری گلستان نیز در طی یک فراخوان از مشمولان دعوت به همکاری نموده است.

فراخوان پذیرش امریه دادگستری گلستان

با توجه به اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، به منظور تکمیل سهمیه امریه و بهره مندی از نیروی متخصص از مشمولان متقاضی امریه سربازی دعوت به عمل می آید. محمود اسپانلو معاون منابع انسانی دادگستری شرایط پذیرش امریه در این نهاد را اینگونه بیان کرد: متقاضیان امریه لازم است دانش آموخته مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری باشند.

رشته های مورد نیاز امریه دادگستری گلستان

دانش آموختگان باید در رشته های علوم قضایی و حقوق، حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، الهیات و معارف اسلامی، مدیریت (دولتی، اجرایی، فرهنگی و هنری، اطلاعات و ارتباطات)، حسابداری و کامپیوتر تحصیلات خود را انجام داده باشند. لازم به ذکر است ثبت نام امریه به صورت  الکترونیکی می باشد و درخواست های حضوری پذیرفته نخواهد شد. مشمولان واجد شرایط می توانند در سامانه جذب امریه سربازی در قوه قضاییه ثبت نام کنند.

لیست دیگر سازمان ها و مراکز امریه گیر

این لیست به مرور زمان تکمیل خواهد شد.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
1امریه آستان قدس رضوی2طرح سرباز سازندگی
3امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات4امریه وزارت دفاع
5امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)6امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
7امریه سازمان ملی استاندارد8امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
9امریه سازمان انرژی اتمی10امریه صدا و سیما
11امریه وزارت فرهنگ و ارشاد12امریه سپاه
13امریه وزارت راه و شهرسازی14امریه سرباز معلم
15امریه وزارت اقتصاد و دارایی16امریه وزارت نفت
17امریه وزارت کار18امریه وزارت نیرو
19امریه وزارت آموزش و پرورش20امریه وزارت بهداشت
21امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت22 امریه وزارت ورزش و جوانان
23امریه وزارت جهاد کشاورزی24امریه صاایران
25امریه موسسه بیت الاحزان25امریه ریاست جمهوری
26امریه دانش بنیان27امریه وزارت علوم

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: