پذیرش امریه دادگستری گلستان

0 1,433

بسیاری از مشمولان پیگیر پذیرش امریه سربازی می باشند. همانگونه که قبلا گفتیم بیشتر نهادها به منظور پذیرش نیروی امریه اقدام به فراخوان می نمایند. دادگستری گلستان نیز در طی یک فراخوان از مشمولان دعوت به همکاری نموده است.

فراخوان پذیرش امریه دادگستری گلستان

با توجه به اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، به منظور تکمیل سهمیه امریه و بهره مندی از نیروی متخصص از مشمولان متقاضی امریه سربازی دعوت به عمل می آید. محمود اسپانلو معاون منابع انسانی دادگستری شرایط پذیرش امریه در این نهاد را اینگونه بیان کرد: متقاضیان امریه لازم است دانش آموخته مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری باشند.

رشته های مورد نیاز امریه دادگستری گلستان

دانش آموختگان باید در رشته های علوم قضایی و حقوق، حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، الهیات و معارف اسلامی، مدیریت (دولتی، اجرایی، فرهنگی و هنری، اطلاعات و ارتباطات)، حسابداری و کامپیوتر تحصیلات خود را انجام داده باشند. لازم به ذکر است ثبت نام امریه به صورت  الکترونیکی می باشد و درخواست های حضوری پذیرفته نخواهد شد. مشمولان واجد شرایط می توانند در سامانه جذب امریه سربازی در قوه قضاییه ثبت نام کنند.

لیست دیگر سازمان ها و مراکز امریه گیر

این لیست به مرور زمان تکمیل خواهد شد.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: