انجام پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین در سال ۹۸

دعوت به انجام پروژه در دانشکده مهندسی ایمنی و پدافند غیر عامل دانشگاه امام حسین(ع)

0 1,382

بسیاری از مشمولان که در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر مشغول به تحصیل هستند، می توانند با انجام پروژه ها و طرح های تحقیقاتی، از مدت خدمت سربازی خود کسر کنند. به همین منظور دانشکده مهندسی ایمنی و پدافند دانشگاه امام حسین(ع) به منظور انجام برخی از پروژه های خود از دانشجویان دعوت به همکاری کرده است.

فراخوان انجام پروژه کسر از خدمت دانشگاه امام حسین (ع)

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دانشکده پژوهشکده مهندسی ایمنی و پدافند غیر عامل دانشگاه جامع امام حسین(ع)، از مشمولان به منظور انجام پروژه کسری خدمت سربازی دعوت به همکاری می نماید. بر اساس این اطلاعیه، دانشجویانی که متقاضی انجام پروژه کسری خدمت سربازی هستند، می توانند جهت شرکت در این فراخوان در صورت دارا بودن شرایط لازم اقدام کنند.

محورهای پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین (ع)

مشمولان متقاضی انجام پروژه کسری خدمت باید در محورهای زیر دارای توانایی و استعداد باشند:

  • مسلط به مباحث ارزیابی ریسک در ساختمان ها
  • آشنا به تحلیل و طراحی بر مبنای عملکرد
  • مسلط به تحلیل غیرخطی
  • مسلط به مدل سازی و شبیه سازی اجزای بتنی و فولاد در نرم افزار های اجزای محدود مانند: ABAQUS، LS-Dyna، AutoDyn و غیره
  • آشنا به مدل سازی و شبیه سازی پدیده های انفجار و ضربه با استفاده از نرم افزار های اجزای محدود مانند:ABAQUS، LS-Dyna  AutoDyn و غیره

لازم به ذکر است در این فراخوان به منظور انجام پروژه اولویت با دانشجویانی است که در حوزه ارزیابی ریسک دارای تخصص باشند. دانشجویان متقاضی در صورت تمایل می توانند رزومه خود را ارسال نمایند.

اگر دارای تحصیلات دانشگاهی هستید اما شرایط دریافت پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین در سال 98 را ندارید می توانید با مراجعه به لیست سازمان ها امریه گیر، فرصت امریه سربازی را برای خود محیا کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: