انجام پروژه کسری خدمت سربازی دانشگاه امام حسین(ع)

فراخوان انجام پروژه کسری خدمت سربازی دانشگاه امام حسین(ع) اعلام شد

0 1,273
۵/۵ - (۱ امتیاز)

همانگونه که می دانید مشمولان دارای تحصیلات تکمیلی می توانند از تسهیلات پروژه کسری خدمت بهره مند شوند. این دسته از مشمولان می توانند با انجام طرح های پژوهشی و بدون رفتن به خدمت سربازی از کارت پایان خدمت بهره مند شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه سربازی می توانید پروژه کسری خدمت سربازی را بخوانید.

فراخوان دانشگاه امام حسین(ع) به منظور انجام پروژه کسری خدمت سربازی

مرکز تحقیقات نخبگان دانشگاه جامع امام حسین(ع) به منظور اجرای طرح جایگزینی گذراندن دوران خدمت سربازی با انجام طرح های پژوهشی از مشمولین واجد شرایط و متقاضی پروژه کسری خدمت دعوت به عمل می آورد. این طرح با اهداف اعطای تسهیلات (جایگزینی یا کسر خدمت) به افراد تحصیل کرده مشمول خدمت سربازی و بهره مندی از توان علمی پژوهشی دانشجویان و دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی صورت می پذیرد.

شرایط اخذ پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین(ع)

مشمولین متقاضی شرکت در طرح های پژوهشی جایگزین خدمت سربازی باید دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا و حداقل معدل تحصیلی ۱۶ باشند. داوطلبین در صورت تمایل می توانند از طریق سایت مربوطه نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایند. این دانشگاه در اولین فرصت فرم ها را بررسی و از طریق شماره تلفن و یا ایمیل که در فرم ذکر گردیده است از افراد متقاضی دعوت به همکاری خواهد نمود.

انجام پروژه کسری خدمت در یک شرکت فعال

همچنین یک شرکت فعال در امور پژوهشی از میان مشمولان دانشجو و فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به منظور انجام پروژه های پژوهشی در غالب پروژه کسری خدمت دعوت به عمل می نماید. لازم به ذکر است مشمولین متقاضی لازم است تحصیلات خود را در رشته های مهندسی پزشکی، علوم شناختی، مهندسی سیستم های انرژی (مدلسازی)، مهندسی کامپیوتر، داروسازی، زبان شناسی، مدیریت بازرگانی(بازاریابی) و MBA سپری کرده باشند. برای اطلاعات بیشتر می توانید از تیم باران مشاوره به شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ کمک بگیرید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: