دانشگاه آزاد واحد تهران غرب پروژه کسر خدمت ارائه می کند

پروژه های پشنهادی کسر خدمت شرکت صاایران به دانشگاه آزاد واحد تهران غرب

0 1,612

یکی دیگر از راه های کسری خدمت سربازی، انجام پروژه های تحقیقاتی است. مشمولانی که دارای نحصیلات کارشناسی ارشد یا دکتری باشند می توانند با توجه به تخصص و رشته تحصیلی خود و انجام پروژه های تحقیقاتی از مدت خدمت سربازی خود را کسر کنند.

ارائه پروژه های کسر خدمت در دانشگاه آزاد واحد تهران غرب

به گزارش خبرگزاری آنا، معصومه زینال نژاد رئیس مرکز تحقیقات صنعت و سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در خصوص پروژه های کسر خدمت سربازی گفت: مرکز تحقیقات صنعت و سلامت واحد تهران غرب به منظور اجرای پروژه تحلیل داده های هواشناسی، از میان دانشجویانی که در مقاطع ارشد و دکتری هستند دعوت به همکاری می کند.

رشته های مورد نیاز کسری پروژه دانشگاه آزاد واحد تهران غرب

  • مهندسی کامپیوتر
  •  مهندسی صنایع
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

شرایط گرفتن پروژه دانشگاه آزاد واحد تهران غرب

دانشجویانی که درحال حاضر به دلیل اشتغال به تحصیل، دارای معافیت خدمت سربازی هستند، در صورت تمایل به شرکت در پروژه کسری خدمت سربازی، می توانند با مراجعه مرکز تحقیقات صنعت و سلامت واحد تهران غرب از این فرصت استفاده کنند. لازم به ذکر است دانشجویان متقاضی دریافت این پروژه باید دارای انگیزه، انرژی و تسلط کافی به مباحث داده کاوی در زمینه های نرم افزاری و تحلیلی باشند.

پروژه های کسر خدمت شرکت صاایران

این پروژه ها از سوی شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران(صاایران)، به مرکز تحقیقات صنعت و سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب پیشنهاد گردیده است. متقاضیان با توجه به میزان همکاریشان در این پروژه ها، از کسری خدمت سربازی بهره مند می شوند.

باید توجه داشته باشید تا دو هفته آینده به منظور معرفی دانشجویان به صاایران مهلت باقی نمانده است. لذا لازم است دانشجویان متقاضی پروژه کسری خدمت، هرچه سریع تر برای اخذ معرفی نامه به مرکز تحقیقات صنعت و سلامت واحد تهران غرب مراجعه نمایند.

قبل از هر اقدامی برای گرفتن پروژه پیشنهاد می کنیم اطلاعات کافی در مورد پروژه کسری خدمت سربازی کسب نمایید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: