آغاز توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹

0 195

تصمیم قطعی برای برگزاری آزمون سراسری اخذ و به داوطلبان اعلام شده است. به روال سال های پیش، داوطلبان در انتظار اعلام زمان دریافت کارت های خود هستند. البته با توجه به شرایط متفاوت کشور در این سال، برای داوطلبان جای پرسش است که نحوه دریافت کارت چگونه خواهد بود و چه برنامه هایی علاوه بر برنامه های همه ساله، اجرا خواهد شد.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

توزیع کارت کنکور سراسری ۹۹

به گزارش باران مشاوره و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سه شنبه ۲۸ مرداد ماه کارت های ورود به جلسه کنکور سراسری توزیع می شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از روز سه شنبه، ۲۸ مرداد منتشر می شود. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند، می توانند از روز سه شنبه، ۲۸ مرداد تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، ۲۹ مرداد به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. آن ها باید کارت ورود به جلسه خود را دانلود و پرینت کنند.

تاریخ برگزاری کنکورهای سراسری

فاطمه زرین آ میزی بیان داشت: در کنکور سراسری سال ۹۹، یک میلیون و ۳۹۱ هزار و ۵۲۴ نفر ثبت نام کردند. با توجه به این که داوطلبان کنکور های علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی امکان شرکت در گروه زبان های خارجی و هنر را دارند، برای یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ داوطلب کارت ورود به جلسه صادر شده است.

تاریخ برگزاری آزمون ها به قرار زیر است:

  • کنکور گروه آزمایشی هنر با ۱۱۳ هزار و ۷۳۲ داوطلب، صبح روز چهارشنبه، ۲۹ مرداد
  • کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی با ۱۵۵ هزار و ۲۵۰ داوطلب، صبح روز پنجشنبه، ۳۰ مرداد
  • کنکور گروه علوم انسانی با ۳۵۵ هزار و ۵۸۰ داوطلب، صبح روز پنجشنبه، ۳۰ مرداد
  • کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی با ۵۹۴ و هزار ۲۵۹ داوطلب، صبح روز جمعه، ۳۱ مرداد
  • کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی با ۱۷۴ هزار و ۴۱۲ داوطلب، صبح روز شنبه، اول شهریور

کنکور مبتلایان به کرونا

زرین آمیزی اظهار داشت:  یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ نفر در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹شرکت کرده اند. داوطلبان سال ۹۸ تعداد یک و ۳۵۳ هزار و ۱۲۴ نفر بودند. با این توصیف رشد ۲۵ درصدی شرکت کنندگان امسال به نسبت سال قبل را شاهد هستیم.

داوطلبان آزمون سراسری که قطعا به کرونا مبتلا هستند، با مراجعه به سایت سازمان سنجش در تاریخ ۲۲ و ۲۳ مرداد ماه، مدارک پزشکی خود که دلالت بر بیماری آن ها داشته را در سایت بارگزاری کردند. تعداد ۶۰ نفر مبتلای قطعی به کرونا داشتیم که از این تعداد، ۵۹ نفر در قرنطینه خانگی هستند و یک نفر در بیمارستان بستری است.

داوطلبانی که از این تاریخ به بعد به کرونا مبتلا شوند، می توانند با مراجعه به باجه های رفع نقص، ابتلای خود را اعلام کنند. آزمون برای آن ها در مکان هایی مجزا برگزار خواهد شد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: