اجبار کنکوری های ارشد به تکمیل فرم خوداظهاری کرونا

تغییر محل آزمون داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا

0 194

شیوع بیماری کرونا به مرحله بحرانی رسیده است و این در حالی است که لغو آزمون های سراسری امکان پذیر نبود. کنکور تجمع بزرگی است و باید در آن پروتکل های بهداشتی به دقت رعایت شوند. یکی از اقداماتی که می توان در این زمینه انجام داد، شناسایی و جدا کردن افراد داوطلبان ناقل از دیگران است.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

تکمیل فرم خوداظهاری کرونا برای داوطلبان کنکور ارشد

به گزارش باران مشاوره و به نقل از برنا، کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد باید از روز سه شنبه ۱۴ مرداد ماه برای پر کردن فرم خوداظهاری کرونا اقدام کنند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تمام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد باید به سامانه خودارزیابی ابتلا به کرونا به آدرس salamat.gov.ir مراجعه کنند. آن ها باید فرم خوداظهاری کرونا را تکمیل کنند و از گواهی سلامت صادر شده پرینت بگیرند. ارائه پرینت گواهی سلامت به حوزه امتحانی در روز آزمون ضروری است.

کنکوری های ارشد توجه داشته باشند که همه داوطلبان باید این فرم ها را تکمیل نمایند.

جدا بودن آزمون داوطلبان مبتلا به کرونا از سایرین

فاطمه زرین آمیزی تاکید کرد: تکمیل فرم خود اظهاری برای تمام داوطلبان ضروری است و مختص داوطلبان مبتلا شده به کرونا نیست.

برخی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۹ که به بیماری کرونا مبتلا شده بودند پیشتر در روز های پنج شنبه ۹ مرداد و جمعه ۱۰ مرداد به سامانه خود اظهاری مراجعه کرده بودند. محل آزمون کنکور این داوطلبان از سایرین جدا خواهد بود و متبلایان کرونا کنکور ارشد در یکی از بیمارستان های تعیین شده آزمون می دهند.

مبتلایان کرونا نگران نباشند زیرا بیمارستان های تعیین شده در شده در شهر محل آزمون خواهد بود. لازم است توجه داشته باشید که اگر داوطلب یکی از دو شرط زیر را داشته باشد متبلا به کرونا محسوب شده و از محل آزمونش از سایرین جدا خواهد بود.

  1. گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا که مورد تائید بیمارستان باشد.
  2. یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن  ابتلا به ویروس کرونا را در بارگذاری کرده باشد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: