زمان قطعی برگزاری کنکور اعلام شد + جزئیات

0 93

کنکور دکتری سال ۹۹ با رعایت پرتکل های بهداشتی برگزار شد. آزمون های سراسری در شرایطی که کرونا شرایط بحرانی برای کشور به وجود آورده است، همچنان ادامه دارند. دغدغه مسئولان این است که کنکورها حتماً برگزار شود در حالی که به سلامت داوطلبان توجه ویژه نشان داده می شود. داوطلبان نیز با وجود نگرانی های مربوط به شرایط بحرانی در انتظار تصمیمات قطعی مبنی بر برگزاری آزمون ها هستند.

@MoshavereBaran عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی و کنکور

زمان قطعی برگزاری کنکور

به گزارش باران مشاوره و به نقل از تهران نیوز، جلسه ای با حضور وزیر بهداشت و علوم، رؤسای کمیسیون های بهداشت و آموزش مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس در وزارت بهداشت مبنی بر نحوه برگزاری کنکور سراسری برگزار شد. طی این جلسه وزیر بهداشت زمان قطعی برگزاری کنکور را اعلام کرد.

وزیر بهداشت هنگام خروج از جلسه گفت: دغدغه اصلی ما سلامت مردم است و تمام فرزندان ایران را فرزندان خود می دانیم. در این جلسه مفصل مسائل زیادی بررسی شد و همگان با تمام موارد موافقت کردند.

پرتکل ها سخت تر می شوند

سعید ده نمکی خاطرنشان کرد: نتیجه این چند ساعت گفتگو این شد که روسای کمیسیون ها کمیته ای تشکیل دهند و با همکاران وزارت بهداشت و وزارت علوم و تحقیقات و سازمان سنجش پرتکل ها را مرور کنند. لازم است پرتکل ها برای آزمون های دیگر سختگیرانه تر از آن چه در کنکور دکتری بود، تدوین و اعمال شوند.

 • ورود و خروج داوطلبین در حوزه امتحانی سختگیرانه و در سه مرحله انجام شود.
 • پرتکل های هر منطقه نسبت به مناطق دیگر متفاوت باشد. فاصله گذاری ها دو متری باشد.
 • برای داوطلبان ماسک فراهم شود.
 • فقط ۲۰ درصد از فضا ی محل برگزاری آزمون مورد استفاده قرار گیرد.
 • ناظرینی از سازمان بسیج و سازمان های مردم نهاد بر برگزاری کنکور نظارت کنند.
باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زمان قطعی برگزاری کنکور اعلام شد + جزئیات می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
با ما فقط یکبار کنکور می دهید

برای حذف کنکور تصمیم گیری می شود

نمکی آن چه در جلسه نتیجه گیری شد را این گونه اعلام کرد:

 • تاریخ دقیق برگزاری کنکور ۳۱ مرداد اعلام شد تا استرس از داوطلبان گرفته شود.
 • بر اجرای پرتکل ها نظارت دقیق خواهیم داشت تا از ابتلای افراد به کرونا جلوگیری شود.
 • قرار شد در مورد کنکور بازنگری انجام شود و بار رشته هایی که داوطلب کم تری دارند، تا روز کنکور از دوش داوطلبان کم شود.
 • قرار شد برای حذف کنکور در سال های آینده تصمیم های منطقی گرفته شود.

وی اظهار امیدواری کرد که در مورد کنکور نیز همانند کشور تصمیمات بزرگ اتخاذ شود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: