اعلام وضعیت ظرفیت پذیرش در کنکور 99

0 643

دانشگاه ها هر سال موظفند میزان ظرفیت خود را اعلام نمایند تا در دفترچه درج شده و در اختیار داوطلبین قرار گیرد. با اینکه ظرفیت دانشگاه ها نسبت به سال های قبل تغییر چندانی نمی کند و هر سال تقریبا همان عدد سال قبل است اما باز هم دانشگاه ها هر سال موظفند برای افزایش دقت و عدم تضییع حق داوطلبان این ظرفیت را رسما اعلام نمایند.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

مهلت اعلام ظرفیت دانشگاه ها

به گزارش باران مشاوره و به نقل از گروه دانشگاه ایسکانیوز ابراهیم خدایی گفت: در سال جاری به دانشگاه ها فرصت داده می شود ظرفیت مصوب شورای گسترش دانشگاه ها را به صورت سیستمی وارد نمایند تا در دفترچه درج شود.

او گفت: دانشگاه ها امسال شرایط متفاوتی دارند و ممکن است علاوه بر فرصت کنونی در نیمسال دوم هم به آنها فرصت دهیم تا تعیین ظرفیت را تکمیل کنند.

اعطای فرصت مجدد برای اعلام ظرفیت ها

با وجود اینکه هم اکنون دانشگاه ها ظرفیت خود را اعلام کرده اند اما شیوع بیماری کرونا شرایط جدیدی را بوجود آورده است که احتمالا باعث می شود فرصت مجددی در اختیار دانشگاه ها قرار بگیرد.

طبق پیش بینی خدایی امسال ظرفیت کنکور تغییر چندانی نخواهد کرد. قابل ذکر است که کنکور سراسری سال 99 درروزهای پنج شنبه و جمعه 30 و 31 مرداد ماه برگزار می شود.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: