اولویت با آموزش حضوری است

0 441

سال تحصیلی فرارسیده است در حالی که هنوز مشکل شیوع بیماری کرونا حل نشده است. این که کلاس ها چه زمانی و چگونه آغاز می شوند، سؤالی است که دانش آموزان و خانواده ها را درگیر کرده است. مدارس از نحوه برگزاری کلاس ها خبرهای متفاوتی ارائه می دهند که این مطلب به سردرگمی بیشتر افراد منجر می شود.

اولویت آموزش حضوری

به گزارش باران مشاوره و به نقل از تابا، با توجه به این که آموزش حضوری مزیت های بسیاری دارد، باید نسبت به دیگر روش ها در اولویت قرار بگیرد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش حضوری باعث اجتماعی شدن دانش آموزان، تقویت ارتباطات و ذهن آنها و تعاملات آنها با یکدیگر می شود. با در نظر گرفتن این مطلب که دورنمای روشنی از آینده کرونا نداریم، باید به فرزندانمان یاد دهیم که از خود مراقبت کنند.

آیا می دانستید با عوضیت در طرح بسیج دانش آموزی از کسری سربازی بسیج بهره مند می شوید!!!

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

70 درصد دانش آموزان، تحت پوشش سامانه شاد

حاجی میرزایی ادامه داد: نباید هیچ دانش آموزی به دلیل عدم دسترسی به اینترنت و ابزار هوشمند از آموزش محروم شود. با توجه به این که سامانه شاد تا ۷۰ درصد از دانش آموزان را پوشش می دهد، برای بقیه دانش آموزان از روش های دیگر استفاده می کنیم.

حدود ۳۵ درصد از مدارس در مناطق بسیار کم جمعیت واقع شده اند. در حال حاضر پنج هزار مدرسه با حدود پنج دانش آموز، ۱۰ هزار مدرسه با ۱۰ دانش آموز و حدود ۳۵ درصد مدارس با حدود ۵۰ دانش آموزش فعالیت می کنند. این مدارس می توانند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی آموزش حضوری داشته باشند.

رونمایی از سامانه شاد

حاجی میرزایی افزود: یکی از روش های مورد استفاده برای آموزش، تلویزیون است که با تبدیل خانه ها به مدرسه ظرفیت فوق العاده ای در آموزش ایجاد کرد.

سعی می شود امسال برای معرفی معلمان با دانش آموزان در دوره های ابتدایی و دوره هایی که تغییر پایه دارند و به مقطع دیگر می روند، آموزش حضوری داشته باشیم.

کارهای مربوط به سامانه شاد را در بخش هایی که بر عهده وزارت آموزش و پرورش بود انجام داده ایم. بخش های مربوط به پهنای باند و میزان ترافیک کشور که به وزارت ارتباطات محول شده، تکمیل نشده است. در حال حاضر آخرین نسخه سامانه شاد در روز چهارشنبه رونمایی داخلی و پنجشنبه رونمایی عمومی می شود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

مزایای سامانه شاد

حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: آن چه در ظرفیت های جدید سامانه شاد میسر شده است:

  • امکان ارتباط زنده کلاس
  • امکان تکلیف به دانش آموزان
  • حضور و غیاب دانش آموزان
  • آزمون گرفتن
  • امکان صفحه اختصاصی معلم برای بارگذاری محتوا

وی ادامه داد: سعی می کنیم هزینه استفاده از سامانه را حداقل برای مناطق محروم و افرادی که شرایط اقتصادی مناسب ندارند، رایگان کنیم. این هزینه در حال حاضر با نظر کارگروه تعیین شده، عدد یک سوم است.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: