تاریخ اعلام نتایج اولیه کنکور 99

0 554

کنکور سراسری سال 99 با تمام دغدغه ها و تردیدهایی که وجود داشت، بالاخره برگزار می شود. سؤال دیگر داوطلبان در ارتباط با زمان اعلام نتیجه و برگزاری کلاس هاست که در ادامه خبر به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

با توجه به این که کشور همچنان در شرایط بحرانی قرار دارد، داوطلبان و خانواده ها نگران حفظ سلامتی خود هستند.

برگزاری آزمون های دکتری و ارشد با مدیریت خوب و رعایت تمام پرتکل های بهداشتی همراه بود. این تجربه می تواند از حجم نگرانی متقاضیان کنکور سراسری بابت حفظ سلامتی کم کند.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

اعلام نتیجه اولیه کنکور در هفته اول مهر

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایسنا، پنجاه و هفتمین کنکور سراسری در سال 99 با 146 هزار نفر در 3300 حوزه امتحانی برگزار می شود. هفته اول مهر ماه نتایج این آزمون به اطلاع می رسد.

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر ابراهیم خدایی و دکتر منصور غلامی، همچنین وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر رئیسی معاون وزیر بهداشت در محل وزارت علوم، نشستی با موضوع “هماهنگی جهت برگزاری مطلوب آزمون سراسری” برگزار کردند.

دکتر خدایی گفت:  کنکور سراسری در ۳۹۲ شهر و بالغ بر۳۳۰۰ حوزه امتحانی و نیز به طور هم زمان در ۱۵ کشور دیگر برگزار می شود. نتیجه اولیه این آزمون هفته اول مهر ماه اعلام می شود. داوطلبان پس از انتخاب رشته می توانند نتیجه نهایی خود را در هفته اول آبان ماه دریافت کنند.

از همین حالا به فکر مرکز انتخاب رشته اصولی کنکور سراسری 99 باشید.

افزایش حوزه های امتحانی

شروع آزمون ها با برگزاری آزمون هنر در روز چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه می باشد. این آزمون ۱۱۳ هزار داوطلب دارد. آزمون علوم انسانی روز پنج شنبه ۳۰ مرداد برگزار می شود.

روز جمعه ۳۱ مرداد آزمون ریاضی را با ۵۵۰ هزار داوطلب خواهیم داشت، در ادامه آزمون علوم تجربی با ۵۹۴ هزار داوطلب برگزار می شود. در نهایت روز شنبه اول شهریور ماه آزمون زبان به عنوان آزمون پایانی با ۱۷۴ هزار داوطلب برگزار می شود.

تعداد داوطلبان در مقایسه با برگزاری آزمون سال ۱۳۹۸ تقریباً یکسان است. حوزه های برگزاری از ۲۱۰۰ حوزه در سال ۱۳۹۸ امسال به ۳۳۰۰ حوزه افزایش داشته است. تعداد عوامل اجرایی نیز از ۷۸ هزار نفر در سال پیش به ۱۷۵ هزار نفر رسیده اند.

افزایش فضای آزمون سراسری

خدایی بیان داشت: در فاصله زمانی دو هفته قبل از برگزاری آزمون، ۴۸ سالن ورزشی و ۱۰ مصلی در مناطق مختلف کشور به فضای برگزاری آزمون افزوده شده است. در سال گذشته کل فضایی که به این امر اختصاص یافته بود، دو میلیون و صد هزار متر مربع بود.

امسال فضا ۵ میلیون متر مربع و فاصله صندلی ها نیز حداقل یک متر و ۸۰ سانتی متر است. در برخی از مناطق فاصله صندلی ها به دو متر هم می رسد.

آزمون امسال با توجه به همکاری تمام دستگاه های اجرایی به موقع برگزار می شود. برای ورود داوطلبان به حوزه امتحانی جای هیچ نگرانی خاصی نیست، زیرا زمان ورود را دو ساعت افزایش داده ایم. داوطلبان می توانند  از ساعت شش و نیم وارد حوزه های آزمون شوند و فقط برای خروج داوطلبان نگران هستیم.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: