تعرفه جدید اینترنت برای دانش آموزان

0 507

سیستم آموزشی کشور با توجه به شرایط، تا حد زیادی مجازی شد تا از حضور افراد در جامعه کاسته شود. برای موفقیت این طرح لازم است تا همه دانش آموزان فرصت استفاده از فضای مجازی را داشته باشند. هر چه قدر امکان استفاده از فضای مجازی برای افراد تقویت شود، بهره گیری آن ها از آموزش ها نیز افزایش می یابد.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

تخصیص پهنای باند مناسب در شبکه شاد

به گزارش باران مشاوره و به نقل از عصر خبر، در سال تحصیلی جدید در شبکه شاد که شبکه دانش آموزی کشور است، پهنای باند مناسب تخصیص داده می شود. همچنین شرایط ویژه تعرفه مصرفی برای فعالیت دانش آموزان ایجاد می شود.

مانند بسیاری از کشورهای جهان، در ایران نیز به دلیل شبوع کرونا آموزش و تحصیل به سمت فضای مجازی سوق داده شد. رئیس مرکز ملی فضای مجازی فراهم کردن زیرساخت مناسب برای تحصیل دانش آموزان را یکی از موارد مهم دانست و بر آن تاکید کرد.

اهمیت ساماندهی فضای آموزشی کشور

دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: با همکاری و هماهنگی همه دستگاه های ذیربط، ترافیک مناسب برای شبکه شاد در سال تحصیلی جدید اختصاص داده می شود. به کاربران شبکه شاد نیز شرایط ویژه تعرفه ای اختصاص می یابد.

ساماندهی فضای آموزشی کشور در شرایط همه گیری ویروس کرونا اهمیت بسیاری دارد. شبکه آموزشی دانش آموزی در کشور باید بر روی سکو یا پلت فرم مناسب با کارآمدی و امنیت بالا ایجاد شود تا برای فعالیت دائمی و تداوم سیستم آموزشی ترکیبی مناسب باشد. هرچند این سکو جایگزین آموزش و پرورش نمی شود و فقط مدل نظام آموزشی تکمیلی در کشور است.

تحول دیجیتالی در شبکه شاد

سید ابوالحسن فیروزآبادی گفت: در سال تحصیلی جدید، آموزش ترکیبی(آموزش حضوری، مجازی، تلویزیون و بسته های آموزشی) در نظر گرفته شده است. دانش آموزان باید شرایط دسترسی یکسان به شبکه را داشته باشند. بنابراین پیوست فرهنگی این شبکه و روابط درون و برون نهاد آموزش و پرورش باید تنظیم شود.

فضای آموزشی کشور به تحول دیجیتال نیازمند است. با این که شبکه شاد، تحول ابزاری این حوزه را فراهم کرده است، اما ضروری است تحول دیجیتالی در این بخش صورت بگیرد.

مدل کسب و کار همه شبکه های آموزشی کشور باید تبیین شود. سامانه شبکه شاد در حال حاضر در سیستم آموزشی فعال است. این شبکه به صورت زمان بندی و با ارائه تسهیلات در اختیار فعالان این حوزه قرار خواهد گرفت.

مرکز ملی فضای مجازی به عنوان نقطه کانونی در هماهنگی دستگاه های کشور در این حوزه عمل می کند. لازم است مصوباتی در این مرکز تدوین شود تا محتوای غنی داشته باشیم و از بازماندگی تحصیلی دانش آموزان کشور جلوگیری کنیم. نحوه مشارکت بخش خصوصی و در نهایت دسترسی همگانی در این مرکز، از اهداف دیگر این تدوین است.

نمایندگان وزارت آموزش و پرورش کشور در نشستی وضعیت سامانه شبکه شاد و الزامات آن را برای سال تحصیلی جدید تشریح و بررسی کردند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: