تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99

0 650

با توجه به این که تعدادی از داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی 99 موفق به ثبت نام نشده اند، فرصت مجددی برای آن ها مهیا شده است تا برای ثبت نام خود در این آزمون اقدام کنند. در ضمن ثبت نام کنندگان پیشین نیز می توانند برای ویرایش اطلاعات خود از این فرصت استفاده کنند.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 تمدید شد

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایسنا، ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی تا چهارم تیر 99 تمدید شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی که تا پایان روز اول تیر ماه تمدید شده بود تا روز چهارشنبه چهارم تیر ماه ادامه دارد. اصلاحات و رشته محل های جدید در دفترچه راهنمای آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 99 درج شده است.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

3581 نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی 99 ثبت نام کرده اند

فاطمه زرین آمیزی گفت: با توجه به این که تعداد کل داوطلبان این دوره ۴۳ هزار و ۱۶۰ نفر است، آمار ما گویای این مطلب است که ۳۵۸۱ نفر در رشته دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ ثبت نام کردند.

وی اظهار داشت: ۴۶۰ هزار ریال (۴۶ هزار تومان) هزینه ثبت نام و انتخاب رشته دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ می باشد. داوطلبی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه سازمان سنجش آموزش کشور دارد، باید مبلغ ۴۶۶ هزار ریال (۴۶ هزار و ۶۰۰ تومان) دیگر بپردازد و برای این منظور لازم است به قسمت خرید کارت مراجعه کند.

همچنین داوطلبانی که تمایل به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی را دارند، باید سریال ۹ رقمی علاقه مندی به رشته های غیر انتفاعی را از قسمت خرید کارت تهیه کنند. این داو طلبان باید مبلغ ۹۳ هزار ریال (۹ هزار و ۳۰۰ تومان) بابت این ثبت نام پرداخت کنند.

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 99

زرین آمیزی افزود: علاوه بر رشته تحصیلی هایی که در دفترچه راهنمای آزمون کاردانی به کارشناسی 99 آمده است، در سایت سازمان سنجش تعداد دیگری از رشته محل ها و نیز اصلاحات قرار گرفته است.

متقاضیانی که موفق به ثبت نام در این آزمون شده اند، فرصت مجدد دارند تا چهار تیر ماه برای ویرایش فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند. داوطلبانی که موفق نشدند در اردیبهشت ماه ثبت نام کنند، می توانند تا چهار تیر ۹۹  ثبت نام خود را انجام دهند.

مطابق تصمیمات نهایی، تاریخ برگزاری آزمون رشته های با آزمون دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ روز جمعه ۱۴ شهریورماه می باشد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: