تکلیف جاماندگان از امتحانات پایان ترم سال 99

0 637

با توجه به این که شرایط موجود در کشور تحت تأثیر میزان شیوع ویروس کرونا تغییرات پی در پی داشته است، تصمیم دانشگاه ها نیز راجع به نحوه برگزاری امتحانات به نوبه خود تغییر پیدا کرده است. تصمیم دانشگاه آزاد در نهایت برگزاری امتحانات به شیوه مجازی بود. این دانشگاه برای جاماندگان از امتحان تدابیری اندیشده است.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

فرصت دوباره برای جاماندگان از امتحان مجازی دانشگاه آزاد

به گزارش باران مشاوره به نقل از مهر، آن دسته از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که به دلیل عدم دسترسی به اینترنت موفق به شرکت در امتحانات مجازی نشدند، می توانند در امتحانات مجددی که تابستان یا ترم آینده برگزار می شود، شرکت کنند.

معاون دانشگاه آزاد گفت: برای دانشجویانی که به هر دلیل نتوانسته اند در امتحانات مجازی شرکت کنند، امتحان مجدد برگزار خواهیم کرد.

جواد علمایی افزود: امکان دارد دانشجو به دلیلی در هنگام برگزاری امتحان به اینترنت دسترسی نداشته یا سیستمش امکان شرکت در امتحان مجازی را نداشته است. امکان قطع شدن اینترنت حین امتحان نیر ممکن است، که این احتمال باید مورد بررسی قرار بگیرد.

زمان برگزاری آزمون مجازی مجدد به تعداد بازماندگان بستگی دارد

معاون دانشگاه آزاد گفت: باید پس از برگزاری امتحانات تعداد دانشجویانی که نتوانستند در امتحان شرکت کنند را محاسبه کنیم. ذو گزینه احتمالی برای برگزاری امتحانات مجدد پیش روی ما قرار دارد.

  1. در صورت کم بودن تعداد دانشجویان، امتحان مجدد در یک تاریخ مشخص برگزار کنیم.
  2. در صورت زیاد بودن درخواست ها، امتحان را ترم آینده برگزار کنیم و نمره را برای این ترم منظور کنیم.

علمایی افزود: قرار برگزاری جلسه ای در رابطه با فرایند اجرایی این موضوع را داریم. با توجه به این که هدف ما کمک به دانشجویان در شرایط کنونی است، در پایان گزینه ای را که به نفع دانشجویان است، انتخاب می کنیم.

تسهیلاتی برای جامندگان از آزمون مجازی

علمایی گفت: با توجه به این که برای اولین بار برای این حجم از دانشجو امتحان مجازی برگزار می شود، باید تسهیلات مقتضی حال دانشجویان برایشان در نظر گرفته شود.

وی در ادامه افزود: برای دانشجویانی که به دلیل درگیری با کرونا نتوانسته اند در امتحانات حضوری شرکت کنند بعد از بررسی های لازم ، تصمیماتی که به نفع دانشجویان باشد اتخاذ می شود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: