شروع مهلت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی ۹۹

0 208

ورود به مقطع کارشناسی ارشد پلی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتراست. با اینکه دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد خود به تنهایی و بدون ادامه تحصیل در دکترا کارایی چندانی برای فارغ التحصیلان ندارد و در محیط کار تجربه حرف اول را می زند اما باز هم شاهد اشتیاق زیاد جوانان برای ادامه تحصیل در این مقطع هستیم. مدرک گرایی یکی از دلایل اصلی این پدیده است.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

 ۷ تیر ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد پزشکی ۹۹

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری دانشجو، ۷ تیر ماه ۹۹ آغاز ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد پزشکی است. داوطلبان مهلت دارند تا ۸ تیر ماه ۹۹ برای ثبت نام اقدام کنند. برای ثبت نام در این آزمون باید به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی مراجعه شود.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: ثبت نام ۷۹۰۴۶ نفر تا کنون در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی قطعی است.

شورای سنجش و پذیرش وزارت بھداشت مصوبه لزوم کسب ٢۵ درصد نمره درس زبان از آزمون پذیرش کارشناسی ارشد سال ٩٩ را حذف کرده است. با حذف این حد نصاب، درس زبان با ضریب ۳ به کنکور کارشناسی ارشد پزشکی ۹۹ اضافه می شود.

ثبت نام پذیرفته شدگان سهمیه استعداد درخشان ارشد ۹۸ در کنکور ارشد وزارت بهداشت ۹۹

پذیرفته شدگان سھمیه استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون وزارت بهداشت در صورت انصراف یا عدم ثبت نام در سال ٩٨ مجاز به شرکت در آزمون سال ٩٩ هستند. این پذیرفته شدگان محرومیت یک ساله نخواھند داشت.

متقاضیان می توانند شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان را در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مطالعه کنند. ثبت نام آزمون به صورت اینترنتی است. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir برای ثبت نام اقدام کنند.

آزمون کارشناسی ارشد پزشکی ۹۹ یک مرحله ای است(جز رشته مددکاری)

آزمون کارشناسی ارشد سال ٩٩ در کلیه رشته ها به استثنای رشته مددکاری اجتماعی یک مرحله ای برگزار می شود. هزینه ثبت نام برای هر گروه امتحانی مبلغ ۴۵۰ هزار ریال (۴۵ هزار تومان) است. ۶ هزار ریال (۶۰۰ تومان) نیز برای هزینه ارسال پیام کوتاه آزمون در نظر گرفته شده است.

داوطلبان برای پرداخت هزینه باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وارد شوند و به بخش پیوند الکترونیکی هزینه ثبت نام آزمون های مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

تاریخ و محل برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد ۹۹ پروه پزشکی

آزمون کارشناسی ارشد سال ١٣٩٩ گروه پزشکی در روز های پنج شنبه و جمعه۲۳، ۲۴ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می شود. این آزمون برای ۸۳ رشته گروه علوم پایه پزشکی و ۴ رشته داروسازی در شهرهای زیر برگزار می شود.

اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، گناباد، مشهد، همدان، یاسوج، لار و یزد

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: