جذب دانشجو در دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز

0 727

دانشکده آموزش های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز از جمله مراکزی است که برای کم کردن قدرت کنکور در پذیرش دانشجو دست به اقداماتی زده است. این دانشکده پیش از این پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی را در چهار رشته مهندسی برای سال تحصیلی 1400-1399 اعلام کرده بود.

دانشگاه شیراز یکی از سه دانشگاه برتر پژوهش محور ایران است. این دانشگاه در مهندسی نیز یکی از 5 دانشگاه مادر است. مسلماً تحصیل بدون کنکور در این دانشگاه می تواند متقاضیان بسیاری داشته باشد.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

جذب دانشجو در دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز

به گزارش باران مشاوره و به نقل از دانشجو، دانشکده آموزش های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز اقدام به جذب دانشجو کرده است.

این دانشکده در مقطع کارشناس ارشد از طریق کنکور سراسری و در مقطع کارشناسی با توجه به سوابق تحصیلی دانشجو جذب می کند. در این رابطه سازمان سنجش آموزش کشور سوابق تحصیلی متقاضیان را بررسی و اعلام خواهد کرد.

آموزش غیر حضوری دانشکده آموزش های مجازی دانشگاه شیراز

متقاضیان پذیرش بدون کنکور دانشکده آموزش های مجازی دانشگاه شیراز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

لازم است متقاضیان در جریان باشند که آموزش در این دانشکده به صورت غیرحضوری انجام می شود.

حذف کنکور به کجا رسید؟

کنکور سراسری تاریخ دیرینه ای دارد. هم زمان با تأسیس دانشگاه برای ورود و تحصیل در سطح دانشگاهی لازم بود تا افراد در آزمون شرکت کنند و قابلیت و توانایی خود در فراگیری را به اثبات برسانند. تا کنون نیز هیچ روشی برتر از آزمون سراسری یافت نشده است که بتواند به طور کامل جایگزین آن شود.

درخواست ها برای حذف این روش و یافتن روش بهتر برای پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز علمی بسیار است. دانشگاه های زیادی اقدام به جذب دانشجو بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی کرده اند، اما هنوز در بسیاری از موارد از جمله در برابر رشته های پر تقاضا امکان حذف کنکور وجود ندارد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: