27 رتبه برتر کنکور 99 از منطقه 17 تهران بودند

0 548

کنکور سراسری صحنه یک رقابت دیدنی است. همه ساله قبل از اعلام نتایج، برترین های این آزمون معرفی می شوند تا تجلیل از تلاش نخبگان و تشویقی برای شرکت کنندگان سال بعد باشد.

کسب رتبه های ارزنده دانش آموزان می تواند افتخاری برای مدارس و مناطق آموزش و پرورش محل تحصیل آن ها باشد.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

رتبه های برتر منطقه 17

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ، دانش آموزان منطقه 17 تهران 27 رتبه زیر 1000 کنکور سراسری را کسب کرده اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه 17 گفت: دانش آموزان دبیرستان دور دوم منطقه توانستند رتبه های خوبی را به خود اختصاص دهند.

رتبه های برتر گروه های مختلف

  • در گروه تجربی، 6 رتبه برتر
  • در گروه ریاضی و فیزیک، 7 رتبه برتر
  • در گروه انسانی، 11 رتبه برتر
  • در گروه هنر، 2 رتبه برتر
  • در گروه زبان، 1 رتبه برتر

رتبه برتر علوم انسانی

مهدی نیکبخت افزود: «مرضیه آشوغ» که از دانش آموزان دبریستان نمونه دولتی الزهراست رتبه 61 انسانی را کسب کرده است. کسب چنین رتبه ای از طرف دانشآموزان منطقه 17 که از مناطق جنوب شهر تهران است می تواند نوید بخش این باشد که تلاش بیشتر قادر است ضعف امکانات را پوشش دهد.

دانشگاه های برتر ایران

دانشگاه ها بر اساس فعالیت های تحقیقی و پژوهشی خود در رتبه بندی قرار می گیرند. این رتبه بندی ها ممکن است داخلی  یا بین المللی باشد. دانشگاه های زیادی در ایران به عنوان دانشگاه برتر شناخته شده اند. به طور مثال چندی پیش دانشگاه یاسوج به جمع برترین دانشگاه های جوان دنیا پیوست.

از میان دانشگاه های جامع ایران به دانشگاه تهران، از میان دانشگاه های صنعتی به دانشگاه شریف و از دانشگاه های وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی تهران می توان اشاره کرد. در ضمن پژوهشگاه دانش های بنیادی نیز از میان پژوهشگاه های کشور از امتیاز کامل برخوردار است.

حداقل 40 دانشگاه ایرانی به عنوان دانشگاه برتر در سطح جهان مطرح شده اند. این باعث افتخار هر ایرانی است. بی شک  تحصیل در دانشگاه های برتر، دانشجویانی برتر می طلبد.

 

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: