زمان و نحوه برگزاری آزمون ورودی دبیرستان البرز

0 516

دبیرستان البرز از جمله مدارس قدیمی و پر افتخار ایران است که به خاطر نماد رشته کوه البرز به این نام خوانده می شود. این دبیرستان بعد از دارالفنون مهم ترین مرکز آموزشی تاریخ ایران است. ورود به این دبیرستان شرایط ویژه ای دارد که یکی از آن ها پذیرفته شدن در آزمون ورودی است.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

دبیرستان البرز نماد آموزش و پرورش ایران

به گزارش باران مشاوره و به نقل از پانا، دبیرستان البرز قدمت 150 ساله دارد و به مدت هفتاد سال روش های نوین تدریس را به کار گرفته است. این مدرسه 1850 دانش آموز دارد و در طی 41 سال بعد از انقلاب به گونه ای در راه استقلال کشور تلاش کرده است که نماد آموزش و پرورش ایران محسوب می شود.

زمان برگزاری آزمون دبیرستان البرز

مدیر دبیرستان البرز زمان برگزاری آزمون این مدرسه را ۱۳ تیرماه اعلام کرد و گفت: درحالیکه حدود ۷ هزار داوطلب برای ورود به دبیرستان البرز ثبت نام کرده اند، فقط 450 دانش آموز پذیرش می کنیم.
این مدرسه چند ساحتی بیش از ۱۳۷رتبه زیر هزار در کنکور سراسری دارد. دانش آموزان این مدرسه علاوه بر فعالیت های علمی به فعالیت های فرهنگی نیز مشغولند. همه ساختارهای شش گانه به گونه ای رعایت می شود که رتبه اول رشته تربیت بدنی را به خود اختصاص داده ایم.

 شناسایی دانش آموزان بیمار

مدیر دبیرستان البرز به طرح معاینه سراسری دانش آموزان اشاره کرد و گفت: در طول سال دانش آموزان مبتلا به بیماری های خاص شناخته می شوند. هر دانش آموز بیمار پرونده پزشکی دارد و به مراکز درمانی معرفی می شود.

در طول سال برای رعایت تمام پروتکل های بهداشتی تلاش کردیم. بستر فضای مجازی را برای ماندگار شدن فراهم کردیم. اکنون بیش از پیش می توانیم از فناوری های جدید جهت تدریس دانش آموزانمان بهره مند شویم. آموزش ها را به طور کامل و رضایت بخش انجام دادیم. در ضمن کتابخوانی و همه فعالیتهای سابق مدرسه به صورت مجازی برگزار شد.

برگزاری آزمون ورودی در مناطق

محمدی نحوه برگزاری امتحان ورودی امسال دبیرستان البرز را با توجه به شرایط کرونا متفاوت خواند و گفت: همه دانش آموزان در مدرسه تجمع نخواهند داشت و این آزمون به طور هم زمان در مناطق برگزار خواهد شد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: