شرایط و تعیین زمان آزمون ورودی نمونه دولتی 99

0 376

ورود به مدارس نمونه دولتی باعث ایجاد رقابت سخت میان دانش آموزان می شود که اصولا برای موفقیت در آن دانش آموزان، خانواده ها و حتی مدارس برنامه های از پیش تعیین شده بسیاری دارند.

معمولا برنامه ریزی درسی برای قبولی در مدارس نمونه دولتی به طوری است که دانش آموزان تا چند روز مانده به برگزاری آزمون درگیر مطالعه دروس هستند. به همین دلیل زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان بسیار مهم است.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 99

به گزارش باران مشاوره و به نقل از پانا، دانش آموزانی که در پایه نهم سال تحصیلی 1399-1398 تحصیل می کنند می توانند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند. رقابت علمی دانش آموزان در سطح منطقه خواهد بود.

تعداد انتخاب رشته آزمون نمونه دولتی 99

حمیدرضا رخشانی کارگروه استانی آزمون ورودی را در موارد خاص برای تعیین ضوابط و شرایط ثبت نام در محدوده جغرافیایی منطقه، ناحیه و شهرستان برای تصمیم گیری مختار دانست. این تصمیم در راستای سیاست محوری آموزش و پرورش برای رفع کاهش تمرکز اتخاذ شده است.

داوطلبان باید توجه داشته یاشند که در برگه ثبت نام خود فقط یکی از رشته های نظری (علوم تجربی، ریاضی فیزیک، ادبیات و علوم انسانی) را می توانند انتخاب کنند.

اولویت آزمون نمونه دولتی 99

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: تعداد اولویت های دبیرستان های نمونه دولتی که دانش آموز مجاز به انتخاب آن ها می باشد، پس از تعیین در شیوه نامه ثبت نام به اطلاع خواهد رسید.

ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه ثبت نام از روز شنبه مورخ 99/03/17 تا روز سه شنبه 99/03/27 انجام می شود.

این آزمون ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 99/04/20 به صورت هم زمان در سراسر کشور برگزار می شود .

مبلغ و زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سال 99

ایشان در مورد هزینه این آزمون گفت: هزینه این آزمون دویست و پنجاه هزار ریال است و دانش آموزان نباید مبلغی مازاد بر این مبلغ پرداخت کنند. و نهایتا جواب آزمون از طریق سایت در نیمه مرداد ماه اعلام می شود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: