فرصت مطالعاتی صنعتی شرط ارتقای وضعیت اساتید

0 481

صنعت و دانشگاه نیازمند یک ارتباط قوی هستند تا بتوانند در جهت پیشبرد اهداف علمی و صنعتی مؤثر باشند. ارتقای سطح دانش افراد فعال در این زمینه و بهره گیری از آن ها در بخش های مرتبط می تواند کشور را برای رسیدن به پیشرفت روز افزون یاری رساند.

به این منظور طرح هایی برنامه ریزی و به اجرا گذاشته شده اند که موفقیتشان در ابتدای راه قابل مشاهده است.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

طرح فرصت مطالعاتی صنعتی اعضای هیأت علمی دانشگاه ها

 به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایسنا، طرح فرصت مطالعاتی صنعتی اعضای هیأت علمی دانشگاه ها برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ اجرا شد.
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اساتید از سال ۱۳۹۸ مجوز همکاری با بخش های صنعتی را به صورت پاره وقت یا تمام وقت داشتند. پرداخت حقوق و مزایای اساتید بر عهده دانشگاه بود.

استقبال از طرح فرصت مطالعاتی صنعتی اعضای هیأت علمی دانشگاه ها

دکتر محمد سعید سیف خاطرنشان کرد: سال پیش نزدیک به ۵۰ نفر از اعضای هیأت علمی در این طرح مشارکت کردند. از اوایل امسال تا کنون نیز نزدیک به ۱۰۰ نفر از اعضای هیأت علمی در این طرح شرکت کردند.
استقبال اساتید از این طرح به گونه ای بود که پیش بینی می شود به تعداد مشارکت کنندگان تا پایان امسال افزوده شود. نتایج نهایی مشارکت اساتید در این طرح تا پایان سال جاری اعلام می شود.

پرداخت حقوق اساتید بر عهده وزارت علوم است

سیف اظهار داشت: وزات علوم، تحقیقات و فناوری، حقوق و مزایای اساتید شرکت کننده در این طرح را ضمانت می کند. این طرح فرصتی ایجاد کرد تا اسانید با نیازها و چالش های بخش صنعت آشنا شوند.

دستوری ابلاغ شده است که مطابق آیین نامه طرح، اساتید برای قرار گیری در مرحله رسمی _ آزمایشی و تغییر وضعیت استخدام باید این دوره را گذرانده باشند.

فقط در صورتی که اعضای هیأت علمی تجربه همکاری با بخش صنعتی را داشته باشند، برای تبدیل وضعیت استخدامی به گذراندن این دوره نیاز ندارند. نداشتن سوابق، گذراندن این دوره را الزامی می کند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: