پذیرش در دانشگاه های علمی کاربردی شهرداری

0 609

مؤسسات علمی و کاربردی از جمله مراکزی هستند که در اوایل تأسیس، بدون کنکور دانشجو پذیرش کردند. تعداد این مراکز کم نیست و اصولاً زیر نظز یک ارگان اداره می شوند. همین امر می تواند اشتغال به کار دانش آموختگان مؤسسات علمی و کاربردی را تسریع کند و آن ها جذب نهاد مربوطه شوند.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

پذیرش بدون کنکور مؤسسات علمی-کاربردی

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایرانیان جهان- شهر، مراکز چهارگانه موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران برای ترم جدید پذیرش دانشجو دارد. تمام کلاس های این مؤسسه به صورت مجازی برگزار می شود.

معاون آموزش و تحقیقات کاربردی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران گفت: در چهار مرکز علمی- کاربردی این موسسه جذب دانشجو داریم و برگزاری تمام کلاس ها به صورت مجازی است. متقاضیان در این مراکز بدون کنکور پذیرش می شوند.

پذیرش دانشجو در چهار مرکز

ابوالفضل رفیع اظهار داشت: نحوه پذیرش دانشجو در چهار مرکز این چنین است:

  • مرکز علمی- کاربردی فناوری، نوسازی و شهر هوشمند شهرداری تهران، دو رشته کاردانی و یک رشته کارشناسی
  • مرکز آموزش علمی- کابردی معاونت اجتماعی شهرداری تهران، پنج رشته کاردانی و چهار رشته کارشناسی
  • مرکز آموزش علمی- کاربردی آتش نشانی و ایمنی و خدمات شهری شهرداری تهران، پنج رشته کاردانی و شش رشته کارشناسی
  • مرکز آموزش علمی- کاربردی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، هشت رشته کاردانی و دو رشته کارشناسی یا مهندسی

پذیرش پرسنل شهرداری در مؤسسات

رفیع افزود: علاقمندان برای پذیرش در این چهار مرکز تا پایان شهریور امسال فرصت دارند که برای ثبت نام به آدرس سازمان سنجش sanjesh.org مراجعه کنند.

در این چهار مرکز علاوه بر شهروندان عادی، آن دسته از پرسنل شهرداری تهران هم که متقاضی پذیرش در این موسسات هستند، امکان پذیرش دارند. برای پرسنل تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

ظرفیت پذیرش به میزان ثبت نام

وی اضافه کرد: تمام دانشکده های این مراکز در نقاط مختلف تهران پراکنده و دارای زیرساخت ها و امکانات مناسب هستند.

نزدیک به سه هزار دانشجو در مراکز چهارگانه موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران مشغول به تحصیل هستند.  این مراکز با 10 سال سابقه فعالیت آموزشی، از نظر کیفیت آموزشی هم جزو مؤسسات معتبر هستند. مدرک صادر شده این مراکز مورد قبول شهرداری تهران است.
این مراکز در پذیرش دانشجو محدودیتی ندارند و به میزان ثبت نام، ظرفیت پذیرش وجود دارد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: