پروتکل های بهداشتی شرکت در امتحانات پایان ترم مدارس اعلام شد

0 158

از آنجا که امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم بصورت حضوری برگزار می شود لازم است دانش آموزان اصول بهداشتی را رعایت نمایند تا از ابتلای خود به کرونا جلوگیری کنند.

بیماری کرونا داری قدرت شیوع بسیار بالایی است لذا دانش آموزان باید با نهایت تلاش و دقت، اصول بهداشتی را رعایت نمایند تا در ایام حضور در جلسات امتحان به بیماری کرونا مبتلا نشوند. این بیماری با به راحتی و با رعایت اصولی که در این خبر به آنها اشاره می شود قابل کنترل و پیشگیری است.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

تمام اصول بهداشتی باید رعایت شود

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایسنا، رئیس سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش بر رعایت اصول و پرتکل های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا هنگام برگزاری حضوری امتحانات تأکید کرد.

خسرو ساکی با اشاره به اصول و پرتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، رعایت کلیه اصول و پرتکل های بهداشتی را حین برگزاری امتحانات ضروری دانست.

به گفته وی پرتکل های بهداشتی به منظور حفظ سلامت خود دانش آموز و سایر همکلاسی هاست. ضروری است هنگام حضور در  حوزه های امتحانی رعایت شود و اولیا نیز این امر را مورد توجه قرار دهند.

این موارد را جدی بگیرید تا کرونا نگیرید

ساکی به دانش آموزان توصیه کرد:

  • از حضور زودهنگام در محل حوزه امتحانی و توقف در حوزه بعد از امتحان خودداری کنند.
  • تمام مدت از ماسک و حتی المقدور از دستکش استفاده کنند و ماسک و دستکش ذخیره نیز با خود به همراه داشته باشند.
  • از تجمع، دست دادن و صحبت مستقیم با همکلاسی ها در محیط حوزه و زمان تردد در مسیرها اجتناب کنند.
  • وسایل مورد نیاز خود از جمله لوازم التحریر، نوشیدنی، خوراکی ها و… را همراه داشته باشند و طی هیچ شرایطی از لوازم دیگران استفاده نکنند.
  • دانش آموزان فقط بر روی صندلی های مربوط به خود بنشینند و به دیگر صندلی ها دست نزنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: