پنج رشته جدید دانشگاه آزاد اسلامی قم

دانشگاه آزاد اسلامی قم در 5 رشته جدید کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد

0 645

کنکور حذف نشده است و آزمون های سراسری همچنان پابرجاست، اما سال هاست بسیاری از واحدهای دانشگاهی بر آن شده اند تا بدون برگزاری کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش کنند.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد قم

به گزارش باران مشاوره و به نقل ار ایسکانیوز، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم در طی پیگیری های خود توانست مجوز 5 رشته جدید مقطع کارشناسی ناپیوسته را از شورای آموزش و گسترش سازمان مرکزی دریافت کند. این واحد دانشگاهی از مهر ماه سال جاری بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش می کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: به یاری سازمان مرکزی توانستیم رشته/ محل های مقطع کارشناسی پیوسته را برای متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی قم افزایش دهیم.

5 رشته جدید دانشگاه آزاد قم

رشته هایی که به فهرست رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد قم اضافه شده است:

  1. ارتباط تصویری
  2. ایمنی صنعتی و محیط کار
  3. سخت افزار کامپیوتر
  4. کارشناسی حرفه ای حقوق–حقوق ثبتی
  5. هنرهای تجسمی

سیف اله فضل الهی افزود: متقاضیان ادامه تحصیل در این 5 رشته تحصیلی می توانند به سایت www.azmoon.org مراجعه و در سامانه کارشناسی ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) ثبت نام کنند.

ظرفیت های بالای علمی، پژوهشی واحد قم

فضل اللهی اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی قم برای مهرماه سال 99 در 64 رشته تحصیلی دانشجو پذیرش می کند. پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

دانشگاه آزاد اسلامی قم می تواند ظرفیت های علمی، پژوهشی، کارگاهی و آزمایشگاهی عالی در اختیار علاقه مندان به ادامه تحصیل در این واحد دانشگاهی قرار دهد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: