مهلت جدید ثبت نام کاردانی به کارشناسی با آزمون و بدون آزمون ۹۹

0 205

با افزایش سهمیه دانشگاه ها و پایین آمدن نرخ موالید، سال به سال ورود به دانشگاه آسان تر می شود. در سال های اخیر شاهد تلاش هایی برای حذف کنکور بوده ایم. یکی از این طرح ها “ثبت نام در دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی” است. بدین ترتیب داوطلبان می توانند حتی بدون کنکور به دانشگاه راه پیدا کنند.

پیشتر خبری در مورد “تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹” برایتان منتشر کرده بودیم. در ادامه در ارتباط با مقطع کاردانی به کارشناسی بدون کنکور توضیحاتی ارائه می کینم.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

تمدید ثبت نام کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی

به گزارش باران مشاوره به نقل از مهر، برای ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ مهلت مجدد در نظر گرفته شده است.

اگر متقاضیان شرکت در رشته هایی که پذیرش آنها در دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) صورت می گیرد، نتوانستند در زمان های مقرر ثبت نام کنند، می توانند شهریور ماه برای پذیرش در این رشته ها اقدام کنند.

شهریور زمان پذیرش مجدد رشته های کاردانی به کارشناسی بدون آزمون

داوطلبان علاقه مند به پذیرش در رشته های کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی می توانند از روز دوشنبه ۱۰ شهریور تا روز جمعه ۱۴ شهریور ۹۹ به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کنند.

این داوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات مربوط به آن (موضوع اطلاعیه های ۲۳ اردیبهشت و ۲۵ خرداد) که پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش در دسترس قرار داده است، می توانند ثبت نام و انتخاب رشته کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۹، ۱۴ شهریور برگزار می شود

کاردانی به کارشناسی سال ۹۹، ۲۲۶ هزار و ۳۵۶ نفر در ۵ هزار و ۲۷۴ کد رشته محل، ظرفیت پذیرش دارد. امسال در ۱۶ رشته با آزمون و ۴۷ رشته صرفاً با سوابق تحصیلی و بدون آزمون دانشجو پذیرش می شود. روز جمعه ۱۴ شهریورماه ۹۹ آزمون رشته های با آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ برگزار می شود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: