کنکور داوطلبان کرونایی چگونه است؟

0 400

تاریخ برگزاری آزمون های سراسری سال 99 مدتی است که از سوی مسئولین اعلام شده است. با توجه به این که وضعیت خاص کشور در بحران کرونا باعث شده است تاریخ های اعلام شده بارها تغییراتی داشته ّباشد، داوطلبات همچنان در پی اعلام قطعی این تاریخ ها هستند.

مسلما در روند برگزاری آزمون های امسال نیز با توجه به شرایط خاص تغییراتی ایجاد می شود که شما را در جریان آن ها قرار می دهیم.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

زمان های اعلام شده برای آزمون های 99 قطعی است

به گزارش باران مشاوره به نقل از فارس، قبل از توزیع کارت جلسه کنکور از داوطلبان در مورد ابتلا به کرونا پرسش خواهد شد. آزمون داوطلبانی که به بیماری مبتلا شده اند در محیطی جداگانه برگزار خواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور پیش از این اعلام کرده بود تاریخ های برگزاری آزمون های سازمان سنجش پس از هماهنگی با ستاد ملی مقابله با کرونا به داوطلبان اعلام شده است. زمان برگزاری آزمون های سال 99 تغییری نخواهد داشت.

سخت گیری های بیشتر در شهرهای قرمز

زرین آمیزی بیان کرد: عوامل اجرایی را توجیه کرده ایم تا فاصله گذاری ها، استفاده از ماسک، ضدعفونی کردن درها و صندلی ها رعایت شود و داوطلبان باید ماسک همراه داشته باشند.

در ضمن به عوامل اجرایی اطلاع رسانی شده است که داوطلبان در طول برگزاری آزمون از وسایل شخصی یکدیگر استفاده نکنند.

تا زمان برگزاری کنکور کسی از وضعیت شهرها اطلاعی نخواهد داشت. به هر حال سازمان سنجش به محض اعلام اسامی شهر های قرمز، برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شهرها سختگیری های بیشتری اعمال می کند.

تاریخ برگزاری آزمون های سال 99

سازمان سنجش با هماهنگی ارگان هایی مانند پزشکی و انتظامی دستورالعملی تهیه کرده و طی آن مقرر شده است تا تیم پزشکی اورژانسی در تمام حوزه های امتحانی حاضر باشند. این تعداد در مقایسه با کنکورهای سال های پیش با افزایش همراه بوده است.

زرین آمیزی در پایان، تاریخ برگزاری آزمون های سال 99 را اعلام کرد.

  • کنکور دکتری، روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه
  • کنکور کارشناسی ارشد، روزهای پنج شنبه و جمعه دوم و سوم مردادماه
  • کنکور سراسری، روزهای پنج شنبه و جمعه۳۰ و ۳۱ مردادماه
  • کنکورهای فنی و حرفه ای و کارشناسی ناپیوسته، روز جمعه ۱۴ شهریورماه
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Tahsili”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال98)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: