آخرین فرصت برای خرید خدمت سربازی 97

0 998

طرح خرید خدمت سربازی از سال 94 در حال اجرا می باشد. در طی این چهار سال بسیاری از مشمولان که دارای شرایط لازم برای خرید خدمت بودند، با پرداخت جریمه ریالی اقدام به خرید خدمت سربازی کردند. با توجه به اینکه این طرح در سال 98 اجرا نمی شود و فقط کسانی که در سال 97 شرایط خرید را داشته اند می توانند تحت شرایطی در سال 98 جریمه خدمت را به طور قسطی بپردازند، آخرین فرصت خرید خدمت سربازی، در روزهای پایانی سال 97 در حال سپری می باشد

برای دریافت پاسخ سوالات خود درباره خدمت سربازی می توانید از مشاوره نظام وظیفه باران استفاده کنید.

آخرین فرصت برای خرید خدمت سربازی

سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره اجرای طرح جریمه مشمولان غایب گفت: با توجه به قانون بودجه سال 94، مشمولانی که بیش از 8 سال غیبت درند می توانند با پرداخت جریمه ریالی از سربازی معاف شوند.

اقدام سریع تر برای خرید

سردار کریمی گفت: با توجه به نزدیک شدن به روز های پایانی سال 97، مشمولان سربازی که بیش از ۸ سال غیبت دارند،لازم است در طی چند روز آینده نسبت به ثبت نام و خرید خدمت خود اقدام نمایند. این افراد باید هرچه سریع تر جهت ثبت نام به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه نموده و اقدامات لازم را انجام دهند. پس از انجام ثبت نام این افراد می توانند در 12 قسط در سال 98 مبلغ جریمه غیبت خود را پرداخت و کارت پایان خدمت را دریافت کنند.

لازم به ذکر است زمان خرید خدمت دیگر تمدید نمی شود و با پیان سال 97 اجرای طرح خرید خدمت متوقف خواهد شد. آخرین مهلت مشمولان غایب برای خرید خدمت سربازی 28 اسفند ماه 97 می باشد.

چناچه نمی دانید چند سال غیبت سربازی دارید می توانید از استعلام غیبت سربازی استفاده کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: