آخرین فرصت برای خرید خدمت سربازی 98

0 6,853

همانگونه که می دانید اجرای طرح خرید خدمت سربازی در سال 97 به پایان رسید. برخی از مشمولان که در سال 97 شرایط خرید خدمت سربازی شامل حالشان می شد نتوانستند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. سردار مهری رئیس سازمان نظام وظیفه در خصوص اینگونه افراد توضیحاتی را ارائه دادند.

اگر از قوانین خرید خدمت در سال 98 اطلاع ندارید می توانید خرید خدمت سربازی سال 97 در سال 98 را مطالعه کنید.

آخرین فرصت برای خرید خدمت سربازی 98

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار تقی مهری رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در خصوص آخرین فرصت برای خرید خدمت سربازی گفت: مشمولان غایبی که در سال 97 دارای شرایط اصلی برای خرید خدمت سربازی و قانون جریمه ریالی مشمولان غایب بودند اما به دلایل مشکلاتی مانند: نقص مدارک و … نتوانستند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند می توانند اقدام به ثبت نام کنند. آخرین مهلت برای این دسته مشمولان غایب حداکثر تا پایان سه شنبه 30 فروردین سال 98 می باشد. این دسته از مشمولان لازم است تا قبل از تاریخ فوق با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+10 و تکمیل مدارک و ثبت درخواست خود نسبت به خرید خدمت سربازی اقدام کنند.

چه کسانی می توانند در سال 98 خدمت سربازی را بخرند؟

سردار مهری در ادامه بیان کرد: لازم به ذکر است فقط مشمولانی که تا پایان سال 97 بیش از 8 سال غیبت دارند می توانند در فرصت تعیین شده نسبت به خرید خدمت سربازی اقدام کنند. مهلت تعیین شده به منظور ثبت درخواست این دسته از مشمولان دیگر تمدید نخواهد شد. پس بهتر است مشمولان واجد شرایط هر چه زودتر نسبت به ثبت درخواست خرید خدمت سربازی به یکی از دفاتر پلیس+10 مراجعه نمایند و اقدامات لازم را انجام دهند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: