ثبت نام سرباز ماهر در خراسان جنوبی آغاز شد

0 72

برخی از مراحل زندگی فرصت مناسب برای فراگیری در اختیار انسان قرار می دهند و او را برای تعیین سرنوشت یاری می کنند. برای پسرها دوران سربازی می تواند چنین باشد. جدا از فوایدی که خود دوران سربازی دارد، طرح هایی که این سال های اخیر اجرا می شوند نیز می تواند در موفقیت شغلی سربازان پعد از خدمت بسیار مفید باشند.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

طرح سرباز ماهر در خراسان جنوبی

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرنگاران جوان، خراسان جنوبی ثبت نام در طرح سرباز ماهر را آغاز کرد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی گفت: طرح سرباز ماهر را برای سربازان وظیفه تحت حمایت این نهاد اجرا می کنیم.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

طرح سرباز ماهر برای افراد بالای ۱۸ سال

حسینی در ادامه افزود: سرباز ماهر عنوان طرحی است که کمیته امداد امام خمینی با ستاد کل نیرو های مسلح امضا کردند. این قرارداد برای ارائه آموزش های مهارتی به سربازان به امضا رسیده است.
این طرح که افراد بالای ۱۸ سال مشمول آن هستند، در خراسان جنوبی اجرا می شود .

خدمات نیروهای مسلح برای طرح سرباز ماهر

وی اظهار داشت: هزینه آموزشی در طرح سربازماهر را کمیته امداد امام خمینی بر عهده دارد. همچنین امتیازات ویژه ای در این زمینه به سربازان داده می شود. از بسته های تشویقی به سربازان می توان به پرداخت تسهیلات اشتغال اشاره کرد.

سربازان مشمول این طرح می توانند از خدمات نیرو های مسلح استفاده کنند. از جمله این خدمات:

  • خدمت به عنوان مربی
  •  امکان ارائه خدمت سربازی در منطقه سکونت

تأثیرات طرح سرباز ماهر

حسینی خاطرنشان کرد: طرح سرباز ماهر بستری مناسب است برای:

  • مهارت آموزی
  •  افزایش توانمندی
  • ایجاد اشتغال مولد و پایدار برای قشر جوان

ثبت نام در طرح سرباز ماهر

او بیان داشت: با اجرای این طرح افراد علاوه بر این که آموزش نظامی می بینند، توانمند می شوند و مقدمات شروع یک کار جدید برایشان فراهم می شود. این سربازان مهارت های زندگی را می آموزند و می توانند برنامه ریزی دقیقی برای آینده خود و ورود به بازار کار داشته باشند.

همه مشمولان و سربازانی که تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی هستند، می توانند با مراجعه به سایت www.smaher.ir برای ثبت نام اقدام و از مزایای این طرح استفاده کنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025
تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: