آموزش فنی و حرفه ای برای افزایش مهارت سربازها

0 403

سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در غرب کشور در گفتگو با یاور محمدی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اظهار داشت:

سربازها سرمایه عظیمی برای کشور هستند و باید در جهت توانمند سازی مهارتی آنها در جهت ایجاد شغل پس از سربازی قدمی مهم برداشت. باید آموزش های مهارتی در طول مدت خدمت سربازی متناسب با توانایی سربازها و بازار کار صورت گیرد تا پس از اتمام خدمت سربازی موجب اشتغال آنها در بازار کار شود.

ایشان مهارت آموزی را رکن اصلی دانست و گفت: قرارگاه نجف اشرف آمادگی لازم را در جهت توسعه مهارت آموزی سربازها با تمام امکانات در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد. همچنین در ادامه بیان کرد: مهارت آموزی کارکنان وظیفه در طول خدمت سربازی بسیار موثر است و باعث می شود سربازها دو سال خدمت سربازی را به بهترین نحو پشت سر بگذارند و پس از پایان سربازی به راحتی شاغل شوند.

برای دسترسی به کلیه مقالات روی لینک مشاوره نظام وظیفه باران مشاوره کلیک کنید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: