اجرای طرح سرباز تاپ در استان مرکزی

0 455

طرح سرباز تاپ، طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار است که فرصت ویژه ای در اختیار فعالان در این زمینه قرار می دهد و نیز وسیله ای برای تقویت قطب های صنعتی کشور است. فارغ التحصیلان دانشگاهی می توانند با گذراندن خدمت خود در قالب سرباز تاپ، در خدمت رسانی به صنعت کشور مؤثر باشند.

اعزام سربازان امریه در قالب طرح سرباز تاپ استان مرکزی

به گزارش باران مشاوره به نقل از ابتکار، سازمان صمت استان مرکزی آماده اعزام مشمولین وظیفه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به واحدهای صنعتی و معدنی این استان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در جلسه کمیته طرح تاپ گفت: حمایت از توسعه نوآوری و فناوری دلیلی برای حرکت در مسیر جهش تولید خواهد بود. اعزام سربازان امریه مقاطع ارشد و دکتری در قالب طرح سرباز تاپ به منظور فعالیت در واحدهای تحقیق و توسعه، فرصت ویژه ای است تا رقابت پذیری بنگاه های صنعتی و معدنی افزایش یابد.

همکاری دانشگاه ها با طرح سرباز تاپ

سعید جعفری کرهرودی افزود: به منظور اجرای هر چه بهتر این طرح از کلیه دانشگاه ها درخواست می کنیم، طرح را از طریق سامانه iranetop.ir به مشمولین وظیفه دانشگاهی معرفی کنند.

امیدواریم که دانشگاه ها علاوه بر تعامل با سازمان های استانی از دیگر ظرفیت های طرح ملی تاپ نیز استفاده کنند. فرصت مطالعاتی ارتقاء اساتید دانشگاه با اعزام به واحدهای صنعتی در قالب استاد تاپ و دانشجو تاپ از جمله این ظرفیت هاست.

طریقه ثبت نام در طرح سرباز تاپ

استان مرکزی یکی از قطبهای صنعتی کشور است. این استان از صنایع بزرگی برخودار است و دارای جایگاه در حوزه نفت،گاز، پتروشیمی، آلومینیوم، صنایع معدنی، شیمیایی و… است. به همین دلیل بستری مناسب برای فعالیتهای پژوهشی به شمار می رود.

متقاضیان استفاده از مزایای طرح تاپ می توانند در پورتال iranetop.ir ثبت نام کنند. آن ها پس از دریافت تاییدیه باید قسمت درخواست سرباز را در پورتال مذکور تکمیل کنند. در صورت بروز مشکل شماره تلفن های : 33665615- 086 و 09188643812 (در ساعات اداری) برای تماس متقاضیان در نظر گرفته شده است.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: