اجرای طرح سرباز ماهر در اردبیل

0 931

طرح سرباز ماهر از سوی ستاد کل نیروهای مسلح با همکاری سازمان ها و دستگاه های آموزشی در سراسر کشور در حال اجرا می باشد. در استان اردبیل نیز اجرای این طرح به عهده جهاد دانشگاهی استان است.

اجرای طرح سرباز ماهر در اردبیل

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهران اوچی اردبیلی رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل در جلسه هماهنگی اجرای طرح سرباز ماهر بیان کرد: قرارداد آموزشی جهاد دانشگاهی با اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برای اجرای طرح سرباز ماهر منعقد گردیده است. طرح سرباز ماهر توسط جهاد دانشگاهی در استان اردبیل اجرا خواهد شد.

مهران اوچی اردبیلی رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جهادد  انشگاهی استان اردبیل کارنامه موفقی در اجرای طرح های آموزشی دستگاه های اجرایی دارد. در طرح سرباز ماهر دوره های آموزشی مهارت های عمومی اشتغال و مهارت های عمومی زندگی به شکل نظری و عملی به سربازان آموزش داده خواهد شد. در این طرح هزار نفر از پرسنل و سربازان وظیفه نیروهای مسلح در پادگان ها و مراکز آموزش نظامی، شرکت خواهند کرد. در پایان دوره نیز به این شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطا می شود.

مدت زمان اجرای طرح سرباز ماهر

طول مدت اجرای طرح سرباز ماهر 6 ماه می باشد. می توانیم با ایجاد مهارت و توانمندسازی جوانان، به اشتغالزایی این قشر کمک کرد. بقینا آموزش هایی که در طرح سرباز ماهر ارائه می شود شرایط مناسبی را برای اشتغال و مهارت افزایی پس از دوران خدمت سربازی فراهم می آورد.

چنانچه هنوز ابهاماتی درباره سربازی دارید با مرکز مشاوره باران تماس گرفه و یا سوالات متداول خدمت سربازی را مطالعه کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: