به بیش از 150 مجموعه دولتی امریه اختصاص می یابد

0 442

در قانون خدمت نظام وظیفه سربازی تمدیداتی اندیشیده شده است تا مشمولان بتوانند خدمت سربازی را تخصصی تر انجام دهند. امریه برای فارغ التحصیلان دانشگاهی این فرصت را فراهم نموده است. مشمولان هر ساله توسط ارگان هایی به صورت امریه خدمت سربازی خود را انجام می دهند. سردار مهدی فرحی درباره ارائه امریه به بیش از 150 ارگان دولتی توضیحاتی داد.

 برای اطلاعات بیشتر در مورد امریه اینجا کلیک نمایید.

آیا ارائه امریه به بیش از 150 ارگان دولتی اجرایی شده است؟

سردار مهدی فرحی ریاست قرارگاه مهرت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح در این خصوص گفت: موضوع سربازی داری ویژگی خاص است و به عنوان یک سرمایه عظیم ملی مطرح است. چرا که هر روزه بطور میانگین بیش از 1200 سرباز ورودی و خروجی داریم که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند.

این افراد در سن جوانی هستند و این توانایی را دارند که فرصت بزرگی برای کشور باشند. حتی برخی از آنها نخبه هستند و در شرکتهای دانش بنیان نیز حضور دارند. تا کنون به بیش از 150 مجموعه دولتی تحت عنوان سرباز امیره سرباز اختصاص داده ایم تا با توجه به دستور فرمانده کل قوا بتوانیم از نیروهای نخبه بهره ببریم.

سردار مهدی فرحی افزود

موضوع اشتغال نیز بسیار مهم است. به همین دلیل قرارگاه مهارت آموزی تشکیل شد تا برای سرباز ها فرصتی ایجاد شود. بدین ترتیب سربازها در طی دو سال خدمت سربازی آموزشهایی را ببینند و مهارتهایی را کسب کنند تا بعد از پایان خدمت وظیفه بتوانند مشغول به کار شوند.

ایشان با اشاره به ورود شرکت های دانش بنیان در زمینه امریه تسهیلات بیان کرد با وزارتخانه های مختلف هماهنگی های لازم انجام شده تا نیروهای نخبه در این وزارتخانه ها پروژه های تحقیقاتی ارئه دهند و افراد فعال نیز در شرکت دانش بنیان خود خدمت سربازی را بگذراند.

هم چنین بخوانید: آیا شرایط معاف شدن از خدمت را دارم؟

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: