فراخوان اعزام فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به سربازی

زمان اعزام به خدمت مشمولان در اردیبهشت ۹۸ مشخص شد

0 425

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان در اردیبهشت ۹۸

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولانی که در مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم فارغ التحصیل گردیده اند و برگ آماده به خدمت در اردیبهشت ماه سال ۹۸ را دارند، لازم است به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنند. پس از مراجعه به این دفاتر برگ معرفی نامه خود به مرکز آموزشی را دریافت کنند و بر اساس اطلاعات داخل برگه معرفی نامه اقدام نمایند. در ادامه متن اطلاعیه فراخوان مشمولان در اردیبهشت ۹۸ را منتشر می کنیم.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

اطلاعیه فراخوان اعزام به خدمت سربازی

مشمولانی که ساکن تهران بزرگ هستند باید در ساعت ۶ صبح روز شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۱ و مشمولان ساکن در سایر استان ها ساعت ۷ صبح روز شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۱ در مراکزی که در برگ معرفی نامه ذکر شده است حضور پیدا کنند. پس از حضور در محل های تعیین شده به دوره آموزشی اعزام می شوند.

لازم به ذکر است در صورت عدم حضور به موقع این مشمولان در مراکز تعیین شده، بر اساس قانون به عنوان مشمول غایب تلقی می شوند.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025 تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: