مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی در تیرماه 98 به خدمت اعزام می شوند

0 1,087

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا بر اساس اطلاعیه ای تمامی مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا، مشمولان گروه پزشکی، طرح سرباز معلم، نخبگان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها را که دارای برگه آماده به خدمت در تیر ماه می باشند، به خدمت سربازی فراخواند.

بر اساس این اطلاعیه مشمولان فوق که دارای برگ آماده به خدمت در تیرماه 98 هستند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+10 برگ معرفی نامه به مراکز آموزشی را دریافت کنند.

زمان اعزام مشمولان در تیرماه 98

بر اساس متن اطلاعیه اعزام تیر ماه 98، تمامی مشمولانی که ساکن تهران بزرک ساکن هستند باید در ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 98/04/01 و همچنین مشمولانی که در سایر استان ها سکونت دارند در ساعت 7 صبح تاریخ 98/04/01 به محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی سربازی درج گردیده است مراجعه کنند.

فراخوان مشمولان نخبه و اعضای هیات علمی تیر 98

بر اساس این اطلاعیه، مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 98/04/01 هستند، در صورت ثبت وضعیتشان در سامانه نظام وظیفه عمومی، در روز شنبه مورخ 98/05/15 ساعت 7 صبح باید به مرکز آموزشی شهید مدرس واقع در کرج مراجعه کنند.

  • در صورتی که مشمولان در زمان و مکان تعیین شده حضور نداشته باشند، به عنوان غایب نظام وظیفه محسوب می شوند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: