اطلاعیه فراخوان مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم به سربازی در آذر ۹۸

0 1,143

تمامی پسرانی که به سن مشمولیت رسیده اند و مدرک تحصیلی شان فوق دیپلم یا کمتر است بسته به برگ اعزام به خدمت شان، در آذر ۹۸ به سربازی فراخوانده شدند. در ادامه به جزئیات این خبر می پردازیم.

فراخوان اعزام به خدمت زیر دیپلم، دیپلم و فوق دیپلم در آذر ۹۸

بنا بر اطلاعیه ای که سازمان وظیفه عمومی ناجا منتشر کرده است آن دسته از مشمولانی که تحصیلاتشان فوق دیپلم، دیپلم یا زیر دیپلم است و دارای برگ اعزام به خدمت در آذرماه هستند باید برای رفتن به سربازی آماده شوند.

کلیه فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی فوق باید با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ “برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش” را دریافت کنند. البته نا گفته نماند که این فراخوان مخصوص مشمولانی است که برگ اعزام به خدمت به تاریخ ۹۸/۰۹/۱۹ را داشته باشند.

در صورت عدم مراجعه به پلیس + ۱۰ و … این مشمولان از خدمت سربازی غیبت خواهند خورد. همانطور که می دانید شرط استفاده از اکثر کسری ها و معافیت ها عدم وجود سابقه غیبت سنواتی است. علاوه بر محرومیت از استفاده از اکثریت تسهیلات سازمان نظام وظیفه، مشمولان غایب با برخی محرومیت های اجتماعی مواجه خواهند شد.

تاریخ و ساعت اعزام در آذر ۹۸

کلیه مشمولان در روز سه شنبه مورخ نوزده آذر سال نود و هشت خود را در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده برسانند تا به خدمت اعزام شوند.

تهرانی ها (ساکنین تهران بزرگ) در ساعت ۶ صبح و ساکنان سایر استان ها در ساعت ۷ صبح در تاریخ و محل ذکر شده حضور پیدا کنند.

بعد از ثبت اطلاعات اولیه باید درخواست خروج از کشور را ثبت کنید. در این مرحله نام کشور مقصد، تاریخ عزیمت شما به خارج از کشور، نوع سفر (زیارتی، سیاحتی و …)، تاریخ ورود به کشور را در پرتال خدمات الکترونیک وارد می کنید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: