اعزام مشمولان مدرک فوق دیپلم به پایین در آبان ماه 98

3 1,181

در آبان سال 98 نیز اعزام سربازان به خدمت انجام می شود. اگر قصد تمدید یا تعویق خدمت را داشته اید و هنوز اقدامی انجام نداده اید کارتان بسیار سخت شده است و باید در آبان 98 به خدمت سربازی اعزام شوید اما همچنان شانس استفاده از معافیت پزشکی حین خدمت را دارید. در ادامه به جزئیات فرخوان مشمولان در آبان 98 می پردازیم.

فراخوان اعزام مشمولان زیر ریپلم، دیپلم و فوق دیپلم در آبان 98

به گزارش باران مشاوره و به نقل از پایشگر، سازمان نظام وظیفه ای در اطلاعیه ای مشمولان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و پایین تر را که برگ اعزام به خدمتشان برای تاریخ 19 آبان 98 است را با خدمت سربازی فراخواند. مشمولان فوق باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی را دریافت کنند.

مشمولان باید اقدامات لازم را بر اساس اطلاعات مندرج در برگ معرفی نامه انجام دهند.

محل حضور مشمولان برای اعزام به سربازی

کلیه مشمولان باید در تاریخ 19 آبان سال 98 (روز یکشنبه) در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده حاضر شوند. ساعت اعزام ساکنین استان تهران با سایر استان ها متفاوت است.

ساکنین استان تهران باید در ساعت 6 صبح، و ساکنین سایر استان ها باید در ساعت 7 صبح در محل و روز ذکر شده حضور پیدا کنند. عدم حضور مشمولان فرار از خدمت تلقی نشده و این دسته از مشمولان شامل قانون غیبت از خدمت می شوند که این امر برای آنها محدودیت هایی در پی خواهد داشت.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 3 تا
 1. حمید :

  تو رو خدا یکی جواب مارو بده ماموریت انداختنمون سرمست کرمانشاه ، نمیگن تا کی اینجاییم ، کسی جوابمونا نمیده اگ میشه پیگیری کنیین ، ما هوافضاییم اینجا نیروزمینیه ، اصن جوردرنمیاد تو برگمون نوشته بود ۱ماه ، اما یک ماه بیشتر شده من یگانم تو برگه تقسیمم شهر خودمه ینی اصفان

 2. ستار :

  سلام خسته نباشید سرباز سازمان زندان در زمان آموزشی چقدر حقوق می‌گیرند

  1. باران مشاوره :

   سلام آقا ستار
   میانگین دریافتی 150 هزار تومان می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: