مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها به خدمت فراخوانده شدند

0 513

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

به گزارش ایسنا، سرهنگ نجف حمیدزاده، معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تمامی مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که دارای برگ اعزام به خدمت در تاریخ ۹۸/۰۴/۰۱ هستند، لازم است برگ معرفی نامه به مراکز آموزشی را از یکی از دفاتر پلیس+۱۰ دریافت کنند. این مشمولان باید در ساعت ۷ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۵/۱۵ در محلی که در برگ معرفی نامه ذکر شده است حضور پیدا کنند.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

جزئیات نحوه اعزام به خدمت مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی

سرهنگ حمیدزاده در ادامه گفت: اطلاعات مربوط به نخبگی و یا هیئت علمی این افراد، پس از ارسال از سوی بنیاد ملی نخبگان و یا دانشگاه مورد پذیرش به ستاد کل نیرو های مسلح و تایید، در سامانه نظام وظیفه ثبت گردید. همچنین کد مربوطه نیز در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی لحاظ می شود.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

عدم حضور به موقع مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی

لازم به ذکر است در صورتی که این مشمولان در موعد مقرر در محل های مشخص شده حضور پیدا نکنند، برای ایشان غیبت نظام وظیفه لحاظ می شود. همچنین این مشمولان لازم است تمامی برگه های مربوط به اعزام به خدمت خود را از قبیل: برگ آماده به خدمت، برگه واکسیناسیون، برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی نیرو های مسلح و مدارک شناسایی مانند: شناسنامه، کارت ملی و … را در زمان اعزام به همراه خود داشته باشند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025 تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: