اعلام پروژه کسری خدمت استان بوشهر سال 97

0 1,215

همانطور که می دانید، در راستای تخصصصی تر کردن خدمت نظام وظیفه سربازی، سازمان نظام وظیفه تسهیلاتی را ارائه نموده است. در این راستا فارغ التحصیلان دانشگاهی می توانند از امریه استفاده کرده یا با اخذ پروژه کسری خدمت سربازی، بین 2 الی 19 ماه از طول مدت سربازی خود بکاهند. در این راستا پروژه کسری خدمت استان بوشهر سال 97 اعلام شد.

حسینی مقدم معاونت علمی و فناوری سپاه امام صادق (ع) در ارتباط باپروژه کسری خدمت استان بوشهر سال 97 گفت: دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر می توانند با انجام پروژه های تحقیقاتی و علمی در زمینه دفاع و امنیت و … و با توجه به محتوای پروژه های خود بین 2 الی 19 ماه از مزایای کسری خدمت پروژه سربازی بهره مند شوند.

طرح های پروژه کسری خدمت استان بوشهر سال 97 بدین شرح است:

 1.  نقش اقتصاد مقاومتی در توسعه منطقه استان بوشهر با استفاده از ظرفیت های درون استان
 2. تولید محصولات متبوع از میکروجلبک اسپرولینا
 3. طراحی و ساخت انواع آب شیرین کن های صنعتی
 4. استخراج عناصر مهم از دریا جهت اشتغال زایی
 5. طراحی سیستم مکانیزه برداشت خرما
 6. طراحی و ساخت مخزن ذخیره هیدروژن با استفاده از فناوری هیدریدهای فلزی با فشار و تراکم به منظور دستیابی به دانش فنی

ایشان در ادامه بیان کرد:

موضوعات با توجه به ظرفیت بومی در هر استان می باشد. افراد باید نامه اعلام نیاز را از سازمان های مربوطه داشته باشند و پس از بررسی به تهران ارجاع داده می شود.

متقاضیان تا قبل از تایید اقدام به انجام و تهیه پروژه نکنند

باید به منظور انجام پروژه های خود ابتدا با سازمان های مربوطه ارتباط برقرار نمایند. پس از ارائه مدارک خود و تشکیل پرونده نامه اعلام نیاز را از نهاد مربوطه دریافت و به سازمان بسیج علم و فناوری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تحویل دهد.

مواردی که در تایید پروژه تاثیر دارند بدین شرح است

 • ابتکاری بودن پروژه
 • توانایی فرد مذکور در اجرایی کردن آن پروژه در سطح استان
 • نیاز جدی آن سازمان به اجرای پروژه
 • بزودی یک پرتال طراحی می شود تا متقاضیان بتوانند با ثبت نام در آن و پر کردن فرم های مورد نیاز به راحتی این فرایند را طی نمایند.

داوطلبین می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به معاونت جهاد علمی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر واقع در خیابان جانبازان کوچه لاله 23 ساختمان بسیج اقشار طبقه چهارم مراجعه نمایند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: